reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoje maluszków

Catarinka71

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Październik 2008
Postów
27
Miasto
Wrocław
Nie wiem czy taki temat już jest, szukałam ale nic nie znalazłam a jako że sama szukam inspiracji na pokój dziecięcy to może by zrobić taki topik gdzie mogłybyśmy się dzielić zdjęciami pokoi naszych maluszków oraz dzielić się pomysłami na samodzielne udekorowanie
Jeśli jest taki temat to przepraszam ale na prawe nie mogę znaleźć a szukam właśnie takiego czegoś
 
reklama
a moze pani podac namiary na konkretny dzial bo ja sie nie orientuje gdzie znajde taki watek ;-( szukalam ale jest o zakupach wyprawkach i chyba widzialam jeszcze cos o pokojach 2 latkow ale to tyle i w tych watkach jest niewiele. Chyba ze nie o te watki chodzi :-(
 
Do góry