reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

połóg: dochodzimy do siebie po porodzie

Hej.
No ja tak jak paula jestem 4 dni po porodzie. Co do krwawienia to juz go prawie nie mam... :dry:
nic mnie nie ciagnie, bo nie byłam nacinana no i w ogóle juz nie czuję sie jak "po porodzie" ;-) w sumie to dobrze bo przy trójce brzdąców musze miec siłe.;-)
Asamopoczucie jako tako... Czepiam sie wszystkiego... i wszystkich... :-p najbardziej narzeka mąż... :-D
 
reklama
Dziewczyny czy Wy tez macie obrzęki na stopach? W czasie ciązy nie miałam ich w ogóle, a na 6 dobę po cc nagle stopy mi spuchły i tak sie trzymają...masakra jakaś. Widziałam dziewczyny po cc które miały obrzeki już w pierwszej dobie po cc, a ja się naiwnie cieszyłam, że mnie to nie dotyczy... :-(Poza tym czuję się już świetnie...rana nie boli, jest Ok :-)
 
Ja jestem 5 dni po porodzie i w sumie czuje się w miarę dobrze:tak: na początku używałam Bella mamma , wczoraj przeszłam na normalne podpaski, leci już trochę mniej, tyle ze szwy czuje:-( do podmywania używam Lactacydu.
Jeżeli o chodzi o grubsze sprawy to tez miałam psychiczna blokadę, ale w 2 dobie po porodzie się udało:cool2::cool2:
Mi spuchły kostki makabrycznie:szok::szok:
 
Dziewczyny czy Wy tez macie obrzęki na stopach? W czasie ciązy nie miałam ich w ogóle, a na 6 dobę po cc nagle stopy mi spuchły i tak sie trzymają...masakra jakaś. Widziałam dziewczyny po cc które miały obrzeki już w pierwszej dobie po cc, a ja się naiwnie cieszyłam, że mnie to nie dotyczy... :-(Poza tym czuję się już świetnie...rana nie boli, jest Ok :-)

właśnie miałam pytać Was o spuchnięte stopy. ja miałam kilka dni po cesarce takie, a potem przeszło. jednak od 3 dni znowu są jak u słonia i nie wiem czy to normalne, czy się tym martwić. niby z organizmu ma się usuwać woda zgromadzona w czasie ciąży, ale jak teraz trzeba dużo pić przy karmieniu piersią, to jak ta woda ma się usuwać? :/
 
Mi też puchną nogi, kiedy zapytałam się położnej czy to normalne to powiedział że jak najbardziej. Zapytała się "czy ja sobie naprawdę wyobrażałam że zmiany wywołane w organizmie przez te 9 miesięcy znikną w ciągu jednego dnia?" Jak najbardziej bym chciała :-D Od jakiegoś czasu przerzuciłam się na zwykłe podpaski i myślałam już nawet o podkładkach, ale dziś strasznie się ze mnie leje i musiałam wrócić do podkładów :-( :-(
 
Mi też puchną nogi, kiedy zapytałam się położnej czy to normalne to powiedział że jak najbardziej. Zapytała się "czy ja sobie naprawdę wyobrażałam że zmiany wywołane w organizmie przez te 9 miesięcy znikną w ciągu jednego dnia?" Jak najbardziej bym chciała :-D Od jakiegoś czasu przerzuciłam się na zwykłe podpaski i myślałam już nawet o podkładkach, ale dziś strasznie się ze mnie leje i musiałam wrócić do podkładów :-( :-(
to pocieszające, czyli trzeba się uzbroić w cierpliwość i jakieś sandały na rzepy :eek:
z podpaskami miałam tak samo. jak tylko zadowolona założyłam pierwszy raz wkładkę, od razu wróciło obfite krwawienie :dry: ale podobno może się to tak jeszcze zmieniać..
 
reklama
to pocieszające, czyli trzeba się uzbroić w cierpliwość i jakieś sandały na rzepy :eek:
z podpaskami miałam tak samo. jak tylko zadowolona założyłam pierwszy raz wkładkę, od razu wróciło obfite krwawienie :dry: ale podobno może się to tak jeszcze zmieniać..

Dlatego też pułki jest to ciemna wydzielina to się nie martwię, trzeba odpokutować jakoś za te 9 miesięcy bez okresu :-)
 
Do góry