reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położna Bielsko

Dołączył(a)
10 Styczeń 2019
Postów
7
Witam kochane.Poszukuję położnej do porodu w Bielsku.Może być Wojewódzki albo Wyspiańskiego doradźcie proszę.Może macie jakieś namiary ? Z góry serdecznie bardzo dziękuje.
 
reklama
Ja Ci polecam Wyspiańskiego. Miałam tam cięcie w sierpniu. W Wojewódzkim jest mega masowka. W sali że mną była dziewczyna po porodzie SN - to był drugi poród w tym szpitalu. Za pierwszym razem miała opłacona położna i była mniej zadowolona jak za drugim razem gdzie nie miała nikogo opłaconego. Ja byłam mefa zadowolona zarówno z opieki nade mną jak i nad dzieckiem. Poczytaj o wojewódzkim bo dziewczyny często narzekają
 
Ja Ci polecam Wyspiańskiego. Miałam tam cięcie w sierpniu. W Wojewódzkim jest mega masowka. W sali że mną była dziewczyna po porodzie SN - to był drugi poród w tym szpitalu. Za pierwszym razem miała opłacona położna i była mniej zadowolona jak za drugim razem gdzie nie miała nikogo opłaconego. Ja byłam mefa zadowolona zarówno z opieki nade mną jak i nad dzieckiem. Poczytaj o wojewódzkim bo dziewczyny często narzekają
Zgadzam się z tą opinią i potwierdzam, przeładowane oddziały, masówka. Gdyby nie to że rodziłam ze znajomymi położnymi to nigdy bym się na wojewódzki nie zdecydowała. Na Wyspiańskiego szwagierka była w zeszłym roku i tak dużo pacjentek nie mieli ale z położnymi było różnie, zależy od zmiany. Pszczyna ma teraz też dobre opinie.
 
Ja Ci polecam Wyspiańskiego. Miałam tam cięcie w sierpniu. W Wojewódzkim jest mega masowka. W sali że mną była dziewczyna po porodzie SN - to był drugi poród w tym szpitalu. Za pierwszym razem miała opłacona położna i była mniej zadowolona jak za drugim razem gdzie nie miała nikogo opłaconego. Ja byłam mefa zadowolona zarówno z opieki nade mną jak i nad dzieckiem. Poczytaj o wojewódzkim bo dziewczyny często narzekają
DziekujeSzukam wlasnie porad na ten temat.
 
DziekujeSzukam wlasnie porad na ten temat.
Moje dwie bratowe tam rodziły i nie były zadowolone ale one nie miały wyboru bo musiały tam rodzic i to było kilka lat temu. Ale przemyśl Wyspiańskiego. Jak ja rodziła w sierpniu to było kilka dziewczyn które wypisały się na żądanie z innych szpitali-pamiętam że była z Cieszyna dzuewczyna, z Żywca, nie wiem skąd jeszcze i rodziły na Wyspiańskiego. A na kiedy masz termin?
 
Moje dwie bratowe tam rodziły i nie były zadowolone ale one nie miały wyboru bo musiały tam rodzic i to było kilka lat temu. Ale przemyśl Wyspiańskiego. Jak ja rodziła w sierpniu to było kilka dziewczyn które wypisały się na żądanie z innych szpitali-pamiętam że była z Cieszyna dzuewczyna, z Żywca, nie wiem skąd jeszcze i rodziły na Wyspiańskiego. A na kiedy masz termin?
Ja dopiero na czerwiec
 
reklama
Do góry