reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polskie mamusie w Anglii

reklama
Ja tez mieszkam w Anglii i jest to moja pierwsza ciąża. Jestem w 10 tygodniu i czekam na moje pierwsze USG z niecierpliwością! Nadchodzi juz za 2 tygodnie, jupi! A na razie wszystkie objawy ciąży nie dają spokojnie żyć, dlatego zdecydowałam sie przyłączyć do forum, aby podzielić sie smutno :)
 
Witaj sweetchilli gratuluje:):):) i dziekje za przylaczenie , pisz i dziel sie problemami , smutkami i radosciami czakam na nasrepnego posta, z jakiego miasta jestes?
 
to i ja sie dolacze. Mieszkam w Plymouth w hrabstwie devon. Rodzilam tutaj i jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciazy jak i z porodu:)
sweetchili moge Cie jedynie pocieszyc,ze przewaznie wszelkie dolegliwosci koncza sie w raz z I trymestrem ciazy,potem jest juz lepiej;) polozna mi mowila,ze na nudnosci pomagaja ciasteczka imbirowe (ginger) stosowalam i dzialalo:)
 
Witaj kopka:) ja tez tu rodzilam i jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciazy no z opieki przy porodzie tez bo byl ciezki:/ ja od poczatku mialam zgage i polecam migdaly i mleko. Ja jestem z Castleford niedaleko Leeds
 
oo tak migdaly na zgage cudowne,bez nich nie dalabym rady,a zgaga pod koniec ciazy byla okrutna. Zawsze mialam przy sobie paczuszke migdalow i nic tak nie pomagalo jak ten przysmak:)
 
ja tez przed ciaza nie wiedzialam,co to zgaga,no ale ciaza mi to wynagrodzila :D tak Nadia je zawsze kaszke na kolacje. Ja jej kupuje z bobovity akurat mamy 4 polskie sklepy to jest dostepna.
 
reklama
Do góry