reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Popłakiwanie w nocy

Dziekuje za gratulacje. Pewnie macie racje z tymi wrazeniami,ogolnie Maja jest spokojna,nie placze zbyt czesto, no chyba ze wymusza zeby ja na rece wziac.
 
reklama
Synek jak był malutki - tak około 4 miesiące, to zaczął popłakiwać przez sen, był taki niespokojny. Nosiliśmy, tuliliśmy ale dopóki nie otworzył oczu to nie chciał się uspokoić. Lekarz powiedział, że takim dzieciom już śnią się różne rzeczy których one nie rozumieją, dlatego są takie nie spokojne. Potem po jakimś czasie trafiliśmy w necie na takie testy na temat rozwoju dziecka i one potwierdziły teorię lekarza. Robione są jakąś metodą oksfordzką czy coś, parę fajnych rzeczy się tam dowiedziałam o rozwoju dzieci. Po jakimś miesiącu małemu stopniowo zaczęło to przechodzić i przesypiał prawie całą noc
 
My mieliśmy podobny problem, tylko to było koło roczku i ciągnie się do dziś, a córeczka ma 15 miesięcy. Parę razy w miesiącu zdarza się,że córka ni z tego ni z owego zaczyna się kręcić, coś mówić po swojemu przez sen i nagle zaczyna przeraźliwie płakać. Biorę ją na ręcę, przytulam, próbuję zagadać, ale ona płacze odpycha się ode mnie i dopiero po chwili uspokaja się i zasypia. też na razie nie byłam u żadnego lekarza, bo wydaję się,że to jest związane ze złymi snami bądź też przeżyciami z poprzednich dni.
 
Do góry