reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w 24 tygodniu

reklama
Swiatełko mej pamięci dla Ciebie Antosiu. Tatusiu Antosia, prawdą jest,że byłeś tatą przez 40dni, ale prawdą jest też,że tatą jesteś i będziesz zawsze tego małego dzielnego bohatera. Moja córeczka też była z 24tc. Walczyła 29dni. (*)
 
rafall tak bardzo mi przykro,sercem i myślami jestem z Wami!!!Siły,zdrowia i jeszcze więcej miłości dla Ciebie i twojej małżonki,a dla Antosia zapalam światełko aż do samiutkiego nieba(*)(*)(*)Już na zawsze będziecie rodzicami Tej Anielskiej dzieciny,zobaczycie,jak tylko Antoś dostanie Niebiańskie skrzydełka,to będzie Was odwiedzał we śnie!!!Wiem,co mówię,jestem mamą i siostrą Aniołka.
 
Bardzo Mi przykro, nie ma słów, które mogłyby to wyrazić! Wierzę, że Antoś teraz jest w lepszym świecie i już nie cierpi. Z pewnością będzie czuwał nad Wami. Dużo siły dla Ciebie i żony.
 
Swiatełko mej pamięci dla Ciebie Antosiu. Tatusiu Antosia, prawdą jest,że byłeś tatą przez 40dni, ale prawdą jest też,że tatą jesteś i będziesz zawsze tego małego dzielnego bohatera. Moja córeczka też była z 24tc. Walczyła 29dni. (*)
Przykro mi i podpisuje sie pod slowami tymiry my tez bylismy i jestesmy rodzicami naszego smyka ktory walczyl 14 dni
swiatelko dla twojego synka (*)
 
reklama
Do góry