reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w 24 tygodniu

reklama
trzymam kciuki aby maleństwo było zdrowe... jestem w 24 tygodniu ciąży i moja kruszyna też pcha się juz na świat obecnie biore leki na podtrzymanie..więc też się martwie i wiem co przechodzi teraz matka tego dziecka.pozdrawiam
 
witam

Dzisiaj o godz 12:00 przedwcześnie przyszedl na świat mój syn. Urodził się w 24 tyg. ciąży. Lekarze nie dają szans, ale kiedy w poszukiwaniu informcji na temat porodu w 24 tyg. ciązy trafiłem na to forum i ten wątek nabrałem nadzieii którą już zaszczepiłem w żonie i za to chciałbym podziękować.
 
Trzymajcie się... Jestem z Wami myślami i modlę się o życie Waszego Maleństwa... Będzie dobrze...musi być... Niech Bóg czuwa nad Waszym Cudem.
 
reklama
Rafall, tu na forum są mamy wcześniaków z 23 tygodnia, którym się udało. Mam nadzieję, że i u Was będzie dobrze! Mamy Was w pamięci i trzymamy kciuki, żeby i tym razem maluszek okazał się silniejszy niż przewidują lekarze.
To bardzo ważne, że udało Ci się podnieść żonę na duchu. Dziecko wyczuwa nastrój rodziców.
 
Do góry