reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w 24 tygodniu

reklama
Tak naprawdę również podziwiam swoją córcię za wytrwałość i dzielne znoszenie bólu. Mam nadzieję, że w przyszłości nie będzie pamiętała złych chwil. Niestety ze względu na bezpieczeństwo naszych dzieci(mam jeszcze synka) postanowiliśmy już kilka lat temu nie zamieszczać nigdzie ich zdjęć. Bardzo serdecznie pozdrawiam.
 
Witam.
Urodziłam dziewczynke w 23 tyg.ciazy wazyla 450g niestety zyla tylko pare godz. :( z tego co czytam na forum w 24 tyg ciazy jest szansa zeby dziecko zylo nie moge sie z tym pogodzic ze brakowal jej tylko zaledwie tydzien aby byla dla niej szansa :((
 
Witam - ja urodziłam w 24 tygodniu ciąży -córeczka ważyła 570 gram i żyła tylko godzine, do wcześniactwa doszło zakażenie wewnątrzmaciczne podobno...
 
Przykro mi bardzo że wasze maleństwa odeszły.Bardzo wam współczuję,a swoją drogą każdy dodatkowy dzień w brzuchu mamay zwiększa szanse na przeżycie.Ja jestem mamą dzieciątka urodzonego na przełomie 25/26 tyg z wagą 750g.Moja niunia też miała niewielkie szanse na przeżycie ale jej wola walki i życia przezwyciężyła wszystko
 
Ja rowniez wspolczuje wszystkim mama ktore starcily swoje malenstwa. moj synek urodzil sie w 24 tyg z waga 800gram teraz ma 6 miesiecy i jest zdrowym chlopcem. takze nie poddawajcie sie Drogie kolezanki!
 
Witajcie dziewczyny,
Przchodziłam tę samą historię. Urodziłam synka w 23 tygodniu, ważył 620g, żył 18 godz. :(
Nie wiem czy chcę o tym słyszeć, że mógł mieć jakieś szanse, że to właśnie lekarze mu jej nie dali...
Pozdrawiam Was ciepło i serdecznie :)
 
kobialka -wspolczuje bardzo ,ale mam nadzieje ze tym razem urodzisz zdrowego bobaska -trzymam kciuki
 
Moja przyjaciółka tez dokładnie to samo przeżyła o czym pisze Encja. Myślę że to nawet o tej samej osobie myślimy. Powiedzcie prosze że wszystko będzie dobrze z maleństwem- ma jedyne 24tygodnie..
 
reklama
Do góry