reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

reklama
Larvunia nie wiadomo, ale chyba nie. jak ja zamawiałąm ślub, to poltora roku wczesniej, i wszyscy z poprawinami teraz biorą. ale zadzwoń. ale na 99procent nie mają miejsca...

eeeeeeee sasiadka tez mowila ze na bank nie ma miejsc :dry:
wiec mi tez zostaje impra w domu do zrobienia, moze i dobrze taniej bedzie... ale za to ile sprzatrania. Chyba ze dam na jednorazowych naczyniach blahahahah :-D;-) Zartowalam.... ale spoko, dam rade ;-)
 
Hej!
U mnie dołek od rana. Obudziałam się dziś z opryszczką na ustach :wściekła/y: Kurcze, teraz to nawet nie będę mogla synka wycalować, ryczeć mi się chce. Muszę uważać, żeby go nie zarazic, bo dla niemowlaczków to bardzo niebezpieczne cholerstwo. Ostatni raz miałam to świństwo chyba z 10 lat temu! Musiało teraz wyjść.

Byłam na KTG i dobra wiadomość jest taka, że pojawiły sie skurcze. Wg położnej mogę urodzć w weekend!!

Bardzo ładnym miejacem jest leśniczówka Przyłęsko, chociaż kawałek drogi od GW, nie wiem, jakie ceny. strona g
 
MamoFranusia, a może opryszczka to właśnie jakiś znak... :) Trzymam kciuki!!

Ala zjadła wczoraj 120ml, ale muszę jej zagęszczać mleczko kaszką bo nie chce samego pić...
Dziś z kolei 150ml gęstej kaszki i śpi jak zabita już 2,5h :) W końcu moje maleństwo najedzone do syta :-D
 
kasiulem, moja po kleiku (lżejszy nieco od kachy) przesypia całe noce. u Ciebie troche inaczej, bo ty piersią karmiłaś, ale moja już chyba ze 3 tygodnie kleik na noc dostaje i babka fest ;)

mamoFranusia ja tez myślę, że może to być znak porodu. różnie bywa, moja mama miała rozwolnienie, a siostra mogego taty dostała wysypki na szyi haha.

co do przyłęska, to ładnie tam, nie powiem, ale ceny zabijają. byliśmy tam ostatnio na weseleu. jedzenie pyszne, i zróżnicowane, wszystko super, sala klimatyzowana, co też jest ważne, miejsce ładne...ale jest drogo. za sam nocleg 70złotych od osoby. a pokoje zwykłe, jak w każdym moteliku. takie trochę nadęte to przyłęsko...no ale jak kto lubi.
 
Jaka tu cisza...
MamaFranusia chyba w końcu doczekała się Franka :))
A moja Ala wciąga mleczko niezbyt chętnie...ale najważniejsze, że przybiera na wadze :) no i nowość...pełza już po całym pokoju moja dżdżownica kochana:) teraz już oczy dookoła głowy trzeba mieć!!
Dziś byłyśmy na pobraniu krwi, w związku z tym, że cały czas była na piersi. Wyniki jutro no i jutro kontrola wagi.
 
Kasiulem ale masz zdolną córcię :tak:
A jak malutka zniosła pobieranie krwi? Płakała?


Mam pytanie.. jakie pieluszki zabierałyście dla noworodka do szpitala?
Mam w domu Dada new born, ale nie wiem czy wypada wziąć takie tańsze pieluszki.. czy nie będą na mnie krzywo patrzeć, jak na wyrodną matkę.. Więc może kupiłabym jeszcze paczkę jakichś droższych tylko jakich? Jakieś z wycięciem na pępuszek, czy to niezbędne?
 
W szpitalu dają pieluszki bella happy. To wycięcie się sprawdza, jest dla dziecka wygodne. Belle happy polecam. Mój synek z kolei w pampers newborn nie za bardzo się czuł, bo one raczej są dla drobniejszych dzieci (wąskie w kroku), a urodził się duży. Ale jak weźmiesz dady, to nikt tego nie skomentuje, co najmniej z personelu. Zwłaszcza, że to dobre pieluchy. Moim zdaniem personel jest raczej pomocny niż oceniający.
 
reklama
Nie doczekałam się. Suwaczek się skończył :szok::-) a Franek uparciuch nadal w brzuszku, a ja w nie najlepszym przez to nastroju, ale no trudno, wytrzymam. Jeśli do piątku nic się nie wydarzy, to z samego rana do szpitala.

Kasiulem super, że Alunia sobie tak świetnie radzi, zuch dziewczyna :)

Co do pieluch, to ja mam spakowane pampersy newborn, zobaczymy, czy się sprawdzą. Dady też mam w kupione i jeśli mają być lepsze dla większych dzieciaczkow, to wezmę kilka, bo podjerzewam, że synek do maluszkow nie będzie należał. Aniołek ty nawet nie myśl o jakichś komentarzach, co to za różnica jaka firma, ważne, żeby maleństwu odpowiadały, a chyba lepiej, jesli dzieciaczkowi służą tańsze pieluszki :-)

hej studiującamama, a ile ważył Twój synek?
 
Do góry