reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

reklama
Pani Wiola-bardzo fajna babka-ona mnie przyjmowala na oddzial jak Alex sie rodził!!!!Gdyby nie ona to nie wiem ile bym jeszcze chodzila z brzuchem!!!
 
Pitaja czyli Mamuśka będzie z Tobą przy cesarce?? :) Ze mną była i Mama i mój Kuba :) duuuużo mi pomogli i na prawdę się cieszę, że oboje byli :)
 
No i dzisiaj juz po wizycie! Termin cesarki ustalony na 12.04 :-D. Wczoraj się naczytałam i wypytywałam kilka razy moją ginekolog! W Holandii jest możliwość wyboru między CC a porodem naturalnym i nie trzeba nic płacić :rofl2: Pytałam też o szczepienie na rotawirusy, o niczym takim nie wiedziała, zapisała sobie na karteczce i ma się dowiedzieć:tak:Mała rozwija się super-prawidłowo! A ja ważę 9 kg więcej czyli 58. :cool:

Pitaja -gdzie mieszkasz w nl ze tobie tak powiedzieli??
ja mialam wizyte tydzien temu ,i powiedziala mi ze w tutaj w nl nie ma tak ze wybiera sie cesarke na zyczenie.... powiedziala ze jak bedzie ulozenie posladkowe to albo zgadzam sie na obracanie i rodzic naturalnie albo na cc.i ze po cc lezy sie tutaj 5 dni
 
Czesc dziewczyny. Przyszlam sie troche pozalic.. Holenderskie jedzenie mi juz w ogole nie wchodzi prawie, totez zamowilam sobie paczke zarcia z Polski no i co? Pan busiarz o mnie zapomnial, przez przypadek skasowal numer :/ Kaktus jeden , a w paczce grzybki ze sloiczka, salatka z ogorkow , krowki , wedzony ser, twarog i wiele innych... Mam ochote go zabic albo odgryzc uszy.... :crazy:
 
Czesc dziewczyny. Przyszlam sie troche pozalic.. Holenderskie jedzenie mi juz w ogole nie wchodzi prawie, totez zamowilam sobie paczke zarcia z Polski no i co? Pan busiarz o mnie zapomnial, przez przypadek skasowal numer :/ Kaktus jeden , a w paczce grzybki ze sloiczka, salatka z ogorkow , krowki , wedzony ser, twarog i wiele innych... Mam ochote go zabic albo odgryzc uszy.... :crazy:
Współczuję...
A nie masz gdzieś blisko siebie polskiego sklepu? U mnie w jednym C1000 jest stoisko z polskimi produktami i czasem ogórki kiszone można kupić. Nie smakują tak samo jak swojskie, ale lepsze to niż nic...
Tyle znalazłam w necie - może coś jest blisko ciebie:
- Polskie sklepy w Holandii
- Mapa Polskich sklepów w Holandii
- Polskie sklepy w Niderlandach - WPHI Haga - Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Hadze

Pozdrowionka
 
Dziewczyny a jak mialyscie zaplanowany porod w szpitalu to i tak zalatwialiscie te podnosniki na lozko (klossen)? Wczoraj bylam na wizycie u poloznej i ona powiedziala, ze mam to sobie zalatwic, ale problem w tym, ze mamy takie dziwne lozko, ze przy scianie one jest zamocowane na takim panelu jakby i podniesienie go to nie taka oczywista sprawa. Poza tym to lozko najnowsze nie jest, na dodatek chyba jakies ikeowskie i obawiam sie, ze jak zaczniemy je ukladac na jakis podnosnikach to po prostu sie cale rozwali :crazy: A nie widzi mi sie kupowac nowego lozka do wynajmowanego mieszkania..
 
muffinek, mi tez z kraamzorgu kazali to kupic, ale nie mam najmniejszego zamiaru. nasze lozko, podobnie jak Twoje, po porstu sie przy tym rozwali :szok::-D
 
reklama
No ja mam w poniedzialek pierwsze spotkanie z kraamzorg to jej pokaze te nasze lozko i powiem, ze podnosniki sa tutaj nierealne, no bo nic nie zrobie :no:
 
Do góry