Sylwia9006
Aktywna w BB
W sobotę poroniłam swoje pierwsze dziecko w 8 tygodniu. Dziś został już tylko ogromny żal i poczucie wielkiej niesprawiedliwości.
Czy możecie podzielić się ile u Was trwało krwawienie i po jakim czasie ginekolog dał zielone światło na kolejne starania ?
Czy możecie podzielić się ile u Was trwało krwawienie i po jakim czasie ginekolog dał zielone światło na kolejne starania ?