reklama

Postępy naszych dzieci :)))

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2009' rozpoczęty przez passingby, 23 Listopad 2009.

1. passingby

passingby Fanka BB :)

Zakładam nowy wątek (mam nadziej ze się przyjmie) - było o kupach, o karmieniu o pielęgnacji ale nie ma gdzie napisać o pierwszym uśmiechu :)

2. passingby

passingby Fanka BB :)

Dzis zauważylam że Ida sie usmiecha :))))) i dzis odkryla palce (swoje) wpatrywala sie w nie jakby starajac sie zrozumiec dlaczego "to cos" za nia lazi :))))), kilka dni temu przestala plakac przy kapieli (nawet jej sie podoba) i obsrala sie dzis w nocy po uszy (doslownie) :))):tak::szok:

3. reklama
  4. xxxklaudziaxxx

xxxklaudziaxxx Listopadówka 2009

passi fajny temat. Milo sie bedzie czytac o postepach naszych pociech. :-)

5. Kasiiula

Kasiiula mamusia Pawełka :)

u mnie moj synek błogo sie usmiecha gdy przebrany i nakarmiony powoli zasypia wtulony w mamusie ... jegu ssmiech wtedy jest wspaniały !! :) pozatym wczoraj moj smyk przed kapaniem zostawiony na sekunde na przewijaku zrobil kupke dosłownie po czubek głowy heheheh :) i sie patrzyl na mnie ze zdziwieniem co ja tam mowie hehehhe :) super chwile gdy widzimy kiedy nasze szczescia ucza sie czegos nowego :)

6. katrenki

katrenki Fanka BB :)

moja niunia tez sie usmiecha...zazwyczaj jak tylko sie naje...slodko wyglada....:tak:az serduszko rosnie....:tak:

7. wyjatkowaonaa

wyjatkowaonaa Gość

Te mimowolne uśmiechy są najpiękniejsze :-) aż człowiekowi dają siłe i wiare w siebie:tak:

Nie wiem czy to można zaliczyć do postępu ale mały od 3 dni nawet nie zapłakał :cool2:.
    A może to mój postęp w jego opiece?

8. Cleo1981

Cleo1981 Gość

Zgadzam się z Wami te mimowolne usmieszki są cudowne:-)Czasem nawet przez sen się słodko uśmiecha:-)

9. Helena

Helena Fanka BB :)

u mnie jest podobnie mój Mateuszek jak tylko jest przewinięty i nakarmiony to śmieje sie cudowne uczucie...

10. reklama
  11. Milencia

Milencia Fanka BB :)

moj synek tez sie usmiecha czesto po jedzonku a czasem przez sen az sie smieje na glos :-D:-D:-D cos wspanialego :-D

12. gawit

gawit Mama Martynki i Kornelki

Moja Martynia też się uśmiecha jak ma sucho i jest najedzona :) no i czasem przez sne! wtedy mówię, że jej się aniołki śnią :)

Poleć forum