reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

Moja Majka tez sie usmiecha, najczesciej jak skonczy jesc wtedy na jej pieknej buzce pojawia sie sliczny usmieszek ;-)

Ps. A czy Wasze dzieciaczki tez czasami przez sen placza?? Moje malenstwo czasami tak zrobi - jakby jej sie snilo cos okropnego :eek:
 
reklama
Ilona moj synek tez czsem tak ma jakby mu sie cos zlego snilo a czasem to nawet sie wzdrygnie jakby sie przestraszyl.

A czy wasze synki tez zawsze robia siusiu przy zmienianiu pieluszki? bo moj synek niemal za kazdym razem robi fontanne na mnie i wszystko co jest wokolo :cool2:
 
Ilona moj synek tez czsem tak ma jakby mu sie cos zlego snilo a czasem to nawet sie wzdrygnie jakby sie przestraszyl.

A czy wasze synki tez zawsze robia siusiu przy zmienianiu pieluszki? bo moj synek niemal za kazdym razem robi fontanne na mnie i wszystko co jest wokolo :cool2:

Przedwczoraj wykąpalismy małego.Hop szybko na ręczniczek, leże zawiniety i słyszę bączki że puszcza. Lekko odchylam ręcznik widzę bąbelki i nagle sruuuuuuu :-D:-D:-D
Dobrze że woda jeszcze z wanienki nie wylana była kąpiel trzeba było powtórzyć:-D i wstawic pranie natychmiast!!!:-D
 
Ilona moj synek tez czsem tak ma jakby mu sie cos zlego snilo a czasem to nawet sie wzdrygnie jakby sie przestraszyl.

A czy wasze synki tez zawsze robia siusiu przy zmienianiu pieluszki? bo moj synek niemal za kazdym razem robi fontanne na mnie i wszystko co jest wokolo :cool2:


Moja Marysienka tez sie czasem wzdryga we snie, czasem sobie zakwili po cichutku i dalej spi albo sie zatrzesie tak szybko jak sie przestraszy czegos, a to szelestu folii, a to jak ja sie dotknie znienacka, a to jak sie nawet swiatlo zapali hehe.
A siusiu przy zmianie pieluchy to standard, zwlaszcza jak dlugo przy niej majstruje, a fontanna to jest wtedy jak zaatakuje z podniesionymi nogami:)
Kupcie tez potrafi zrobic.
Smieje sie coraz wiecej, czasem reaguje usmiechem na usmiech co jest nowoscia:)
Ale najwiekszy postep to to, jak zaczela tolerowac najpierw witaminy a od teraz zelazo, ktore jej musze dawkowac codziennie, najpierw sie po tym zle czula, bolal ja brzuszek, potem nie mogla zrobic kupy caly dzien, a dzis juz zrobila 4:)
 
moja Helenka juz coraz dluzej potrafi utrzymac glowke w pozycji na brzuszku albo jak trzymam ja do odbicia
poza tym nie dokazuje juz tak w nocy przez co daje sie troche wyspac rodzicom ;-)
 
Moja Marysienka tez sie czasem wzdryga we snie, czasem sobie zakwili po cichutku i dalej spi albo sie zatrzesie tak szybko jak sie przestraszy czegos, a to szelestu folii, a to jak ja sie dotknie znienacka, a to jak sie nawet swiatlo zapali hehe.
u mojej Martynki identycznie.
czasem robi siku przy zmianie pieluchy i normalnie jakby siurka zamiast cipki miała, bo tak tryska do góry! nie wiem, może to powinno mnie martwić?
a świadomie to się jeszcze nie uśmiecha!
za to cudnie wodzi za mną oczami! leżała ostatnio na kanapie i moja babcia jej pilnowała, a ja łaziłam po pokoju coś tam robiąc i ona tak za mną wodziła wzrokiem, że wszyscy w szoku byli!
główkę też ładnie unosi leżąc na brzuszku :)
he he to się dziś nachwaliłam swoim dzieckiem :)
 
reklama
nasza Victoria ma dopiero 3 dni ale chciałam się pochwalić że bardzo podoba mi się ej robienie zezka i wytykanie języczka.. hihih

no i uśmiecha się nieświadomie czasami
 
Do góry