reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych Szcześć

My też śpimy w naszym "salonie" na kanapie..wstyd przyznać, ale przez całe dnie pościel leży na łóżku nie uprzatnięta, chyba, że wiem, że będą goście:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2: Dziewczyny zajęły naszą sypialnię, ale mają swój pokój dziecinny;-)
 
reklama
agrafka pokój super , no i widzę że mamy podobny problem :tak: , jak będziemy Lenkę od nas przenosic to do pokoju z Kubą i wtedy do naszej sypialni bo jest większa a my do tej mniejszej , ale jeśli zdecydujemy się na to żeby mieli osobne pokoje to wtedy przenosimy się do salonu ,tylko nie wiem czy wygospodarujemy kącik i wstawimy nasze łóżko za parawanem czy po prostu będziemy spać na sofie
dołączam do Was :-) my tak samo bedizemy przenosic sypialnie do mniejszego pokoiku, a chlopakom damy wiekszy. w tym naszym wejdzie wtedy tylko lozko i komoda, ale damy rade ;-) no i do okna bedize mozna z jednej strony dojsc :-)
 
Agrafka śliczny pokój, a i to łóżko bardzo mi się podoba!

Agrafka przepiękny pokoik ma Ala :-) a mogłabyś zdradzić gdzie kupiłaś łóżko? bardzo mi się podoba!

kilolek Zuzia również będzie miała cudny kącik :-)


Dziewczyny łóżko ejst dokłądnie takie: Łóżko podwójne wysuwane NIKOLA - Super promocja (2317751561) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale nie wiem jak długo przetrwa, bo Ala po nim skacze i szaleje..
listewki na których leżą materace były luzem - takie do poukładania na stelażu i musieliśmy je przybić bo jak dorosły kolanami właził to się rozjeżdżały - materace sa piankowe.
agrafka pokój super , no i widzę że mamy podobny problem :tak: , jak będziemy Lenkę od nas przenosic to do pokoju z Kubą i wtedy do naszej sypialni bo jest większa a my do tej mniejszej , ale jeśli zdecydujemy się na to żeby mieli osobne pokoje to wtedy przenosimy się do salonu ,tylko nie wiem czy wygospodarujemy kącik i wstawimy nasze łóżko za parawanem czy po prostu będziemy spać na sofie

dołączam do Was :-) my tak samo bedizemy przenosic sypialnie do mniejszego pokoiku, a chlopakom damy wiekszy. w tym naszym wejdzie wtedy tylko lozko i komoda, ale damy rade ;-) no i do okna bedize mozna z jednej strony dojsc :-)

no właśnie ja nie wiem jeszcze jak zrobimy - bardzo nie chciałabym, zeby salon był jednocześnie sypialnią - o tak o. Mamy możliwość przedzielenia salony, bo są dwa okna i taka cześciowa ścianka. tylko, ze jeśli mielibyśmy to robić, to normalnie murowaną ścianą a nie zadnycm karton-gipsem, bo ja chcę mieć normalną sypialnię. A to już grubszy remont.

Z drugiej strony chyba lepiej już zrobić taki remont niż na raty - najpierw zamiana sypiali z pokojem ali, a potem przeniesienie do salonu :).

No nic, moze za rok będziemy wiedzieć coś więcej na temat tego jak długo chcemy tu mieszkać...
 
Pokoik naszych M&M:-) Jeszcze przed wymianą okna..
 

Załączniki

  • Pokój dziewczynek.jpg
    Pokój dziewczynek.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Do góry