reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

reklama
Gratulacje dla Nelki!!!
Leoś nauczyl się robić śmieszne minki, mruży oczy,a robi to na moje zawołanie ;-) oprocz tego nauczyl się przybijać piatke, karmic pieska z raczki suchą karmą albo ciasteczkami, wszytskim się z nim dzieli ;-) miło na nich patrzć!!! a ostatnim ulubionym zajęciem jest wchodzenie na kanape, a potem z niej na parapet okienny!!!! wchodzenie na wyżki to jego specjalność
acha, i myje sam ząbki!! (tzn, stara się je myć ;-) )
 
Zuzinka dzis ogladala sobie Wieczorynke :cool2: - "Koziolka Matolka". :-D I tam byla akcja,ze podczas jakiegos wybuchu,krowa wpadla do bocianiego gniazda. :szok: :-p :rofl2: A Zuzia,jak wybuchla smiechem! Jakby skumala,ze to byl jakis zart,czy cos,haha! :-) :-D
A podczas kapieli,tzn. gdy Zuzia juz sie podnosila,by Ja wyjac,nagle kucnela i ... zaczela siusiac! :szok: :-D :-D :-D
Jak bombowo to wygladalo! Taki maly kucajacy i siusiajacy Brzdaczek. :-D
 
Brawo dla małych gadułek i dla Neli.
Filip narazie korzysta z nocnika na "sucho" tzn. próbuje na niego siadać ale w gaciach no i posiedzi 2 sek. i wstaje, bez pieluchy jest to samo. Mówi bardzo dużo ale po swojemu choć ostatnio coraz więcej można wyłapać "naszych" słówek i udało mu się parę razy powiedzieć "Aga". A "mama" to jest co drugie słowo.
 
Witajcie!

1.Wczoraj Maciejek skonczyl 14 miesiecy i poznym popoludniem po raz pierwszy przemaszerowal przez cale mieszkanie! Wprawdzie juz wczesniej zdazalo mu sie przemiescic kilka metrow, ale nie byl zachwycony jak go tak puszczalismy, a wczoraj to zrobil tak sam z siebie!!! Wiem, ze niektore wrzesniowe dzieciaczki juz dawno maszeruja, dlatego tak bardzo sie ciesze ze i Macius zaczal!!!

2.A z innych postepow, to tak jak i nne dzieci-moze dolaczyc do smieciowej spolki:-DUwielbia wyrzucac smieci: brudne pampersy, chusteczki, papierki i wszelkie okruszki. To wszystko jest "pffee". Na ulicy nie przeoczy zadnego smietnika, lezacych lisci oraz osob palacych papierosy:-)-wszystko pffee

3.Lubi mowic tata, daj, sieci(swieci),mi, mama niestety rzadziej. Czesto gada po swojemu, lub po prostu krzyczy Ejj. Robi(a raczej probuje robic)raczkami"idzie kominiarz po drabinie"i wtedy mruczy pod nosem jakby powtarzal wierszyk.

4.I nadal uwielbia sluchac muzyki-jakiejkolwiek, aby tylko mog poruszac sie w jej rytm:-)

No dobra, dosc. Jak sobie cos jeszcze przypomne to dopisze;-)
 
Gratulacje dla postępowego Maciusia.:tak:
Pati najlepiej co wychodzi i najczęstsze jej słowo to NIE.Macagłówką na prawo i lewo brode docisk do klatki i mówi nie.Jak usłyszy jaąkolwiek muzykę tez zaczyna się kołysać w rytm,czasem nawet śpiewa.:tak:
 
Jak usłyszy jaąkolwiek muzykę tez zaczyna się kołysać w rytm,czasem nawet śpiewa.:tak:

Zuzia tez tancuje i spiewa! :-D :tak:

Filip narazie korzysta z nocnika na "sucho" tzn. próbuje na niego siadać ale w gaciach no i posiedzi 2 sek. i wstaje, bez pieluchy jest to samo.

Skad ja to znam... :confused: :sorry2: :-D


Gratulacje chodzacy MACIEJKU! :-) :-) :-)
 
Oliwka tez tanczy i spiewa cale dnie bo ma ta grajaca lalke i caly dzien leca u nas melodie typu "My jestesmy krasnoludki.." :-D:-D:-D

Ale co najwazniejsze-przy tej chorobie nauczyla sie smarkac do chusteczki :tak::-) No a gdy chce zrobic kupke to juz od jakiegos czasu przybiega do nas i wola "prrrr" :-D:-D I mozna ja wtedy posadzic na nocniczek. Nasza mala zdolniaszka. Jestem taka dumna :-)

A dwa dni temu nauczyla sie wolac OŁA na moja siostre a swoja Ciocie ;-)bardzo smiesznie to brzmi :-p:-D
 
reklama
Do góry