reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

KAROLKU,BARTUSIU wielkie brawa!!!

koga moj na razie tylko zdejmuje z tej piramidki cosik probuje wlozyc ale nie trafia

do pudelka z ksztaltami wklada kocek okeagly-no i ten tylko wtyka we wszystkie dziurki(trojkaty,kwadraty) no i sie przytym zlosci jak nie pasuje:wściekła/y: sie wsieka

no i dzis wykombinowal-otwiera szuflady z komody wyerzuca wszysciutko i ma................schody:wściekła/y:
do perfekcji opanowal wchodzenie na lozko:no: robi sie niebezpiecznie
 
reklama
Gratulacje dla wszytskich tuptusiow!


Brian wspina sie na calego.Chodzac potrafi juz wyrobic na zakretach bez spadania na pupe:-)
 
u nas dzies antoni zaczął naukę wchodzenia po schodach wiec trzeba bedzie zamontowac jakąś bramke:tak: a jak miał radoche ze sie wspiął po tych schodach :baffled: :baffled:
 
gratulacje dla naszych zdolnych chlopakow!!

:-) :-) :-) :-)

no to teraz sie mamuski za nimi naganiacie! ;-) ale po cichu i tak wam zazdroszcze :-) :tak:
 
A moj synek ma okres gryzienia- caly czas wszytsko i wszystkich gryzie-najpierw myslalam ze idzie mu nowy zabek-ale jednak nie-i zadne nie wolno nie dziala!
 
No to my tez meldujemy ze OD PONIEDZIAŁKU TRENUJEMY CHODZENIE :):)..........narazie tylko 3-4 kroczki i bęc..na podłogę ....ale ile radości przy tym Patryk ma:):)
 
Cały czas czytam co umieją Wasze Dzieci, gratuluję :-) Wreszcie i ja mogę się pochwalić: Mateuszek zrobił dziś sam cztery kroczki :tak: Jaka ja byłam szczęśliwa, zaczęłam piszczeć z radości i łezki mi się w oczach zakręciły :-D Wyściskałam mojego skarba a on nie wiedział o co chodzi ;-) Potem jeszcze raz udało mu się zrobić dwa kroczki :happy: Narazie to i tak wystarczy.
Pozdrawiam
 
reklama
z tym gryzieniem nie jestem sama maly niech tylko przylezie na 4 wstaje kolo kogos z domownikow i chyc gryzie gdzie poipadnie i kogo najbardziej to mi juli zal ja tylko jak zobaczy ona biedulak zmyka gdzie tylko moze od niego najdalej
 
Do góry