reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

ja się o mało Azik nie popłakałam ze śmiechu. do tego jeszcze jego sterczące włosy na czubku główki. :-)
za drugim razem przewrócił się na plecki i śpi teraz główką w nóżkach.:szok: :szok:
 
reklama
kaska cieszy mnie twoja radosc-no i brawa dla titka za postepy,strasznie podoba mi sie zdjecie z ta fajeczka;-) od razu mi sie tez buzia cieszy
 
A mój Stasiek zamiast drzeć gazety zaczął je oglądać :-)
Z zaciekawieniem przerzuca strona po stronie.
I jak to mówi mój mąż - kopie piłkę z rozumem :-)
Chodzi mu o to, że jak podejdzie do piłki to nie kopie jej gdzie popadnie, tylko ustawia się tak, żeby podać do ojca.:-D
 
Brian bierze telefon domowy przystawia do ucha i nasladuje rozmowe hehe daje tez np mi do ucha i ja udaje ze rozmawiam ma mnostwo przy tym radochy:laugh2:
 
jagoda dzieli się ciasteczkiem, kiedy mówię jauniu daj mamusi ciasteczko to wpycha mi do buzi flipsa:-)
no i niestety nauczyła się wyłączać komputer:wściekła/y:
 
Mateuszek, tak jak u Maggusi, przystawia telefon do ucha i po swojemu mówi halo. Ale jak słyszy w słuchawce jakiś głos to się boi i nie słucha :laugh2:
I tak samo jak u Magi, dzieli się ze mną ciasteczkiem :tak:
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry