reklama

pomysły na pierwszy DZIEŃ DZIECKA naszych pociech

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez kaśka76, 15 Maj 2006.

1. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

dziewczynki jak planujecie uczcić dzień dziecka naszych dzieciaczków?

2. benita_29

benita_29 Marcowa mama 2006

Ja bede trzymac Majke przy cycuszku caly dzien- to jej ulubione zajecie,wiec zrobie jej ta przyjemnosc ;D ;D ;D.A niech zrozumie co to swieto! ;D

3. reklama
  4. pytia

pytia Fanka BB :)

Benita, dobre ;D

Ja to chyba Jasiowi gości zaproszę, bo uwielbia, jak w domu jest dużo ludzi :) Albo wezmę go do knajpy - tam też się czuje dobrze ;)

5. kurcze ja nie mam pojęcia może kupimy jakąs wypasioną zabawkę albo pojedziemy na jakąś super wycieczke

6. kaśka76

ja chciałam też jechać na wycieczkę, ale po piątku mi się odechciało. chyba pójdziemy na pizzę.

7. anian

anian Fanka BB :)

Ja planuję jakąś zabawkę kupić.
    Benita, super pomysł, Majka będzie objedzona i szczęśliwa ;D

8. Osinka

Osinka Marcowa Mama Agatki 2006

Ja bede trzymac Majke przy cycuszku caly dzien- to jej ulubione zajecie,wiec zrobie jej ta przyjemnosc ;D ;D ;D.A niech zrozumie co to swieto! ;D
    ;D ;D ;D ;D ale dobre!!!! uśmiałam się strasznie! to ja też zrobię taką rozpustę Agacie ;)
    a na poważnie - kupimy jej jakąś super wypasioną zabawkę i coś do ubrania (chociaż w komodzie ciuchy się już nie mieszczą) ;)

9. catherinka

catherinka Marzec'06 i Lipiec'09

I my chyba jakąś zabaweczką uczcimy pierwszy dzień dziecka :)

10. reklama
  11. kaśka76

Krzysiek wymyślił, że może pojedziemy do zoo albo do parku ze zwierzątkami w ustroniu - ale to raczej na weekend.

12. my tez myslelismy o zoo albo takim kwietnym parku chińskim nie opamietam jak on sie nazywa
    ale chyba te kwiaty zapachy różnorodne kolory bedą leprze niz zwierzątka jeszcze za wczesnie na posziwnianie zoo

Poleć forum