reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

pomysły na pierwszy DZIEŃ DZIECKA naszych pociech

kaśka76

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
dziewczynki jak planujecie uczcić dzień dziecka naszych dzieciaczków?

reklama

benita_29

Marcowa mama 2006
Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Rozwiązania
0
kaśka76 pisze:
dziewczynki jak planujecie uczcić dzień dziecka naszych dzieciaczków?
Ja bede trzymac Majke przy cycuszku caly dzien- to jej ulubione zajecie,wiec zrobie jej ta przyjemnosc ;D ;D ;D.A niech zrozumie co to swieto! ;D

pytia

Rozwiązania
0
Benita, dobre ;D

Ja to chyba Jasiowi gości zaproszę, bo uwielbia, jak w domu jest dużo ludzi :) Albo wezmę go do knajpy - tam też się czuje dobrze ;)

K

kasiula matula

Gość
kurcze ja nie mam pojęcia może kupimy jakąs wypasioną zabawkę albo pojedziemy na jakąś super wycieczke

kaśka76

Rozwiązania
0
ja chciałam też jechać na wycieczkę, ale po piątku mi się odechciało. chyba pójdziemy na pizzę.

anian

Rozwiązania
0
Ja planuję jakąś zabawkę kupić.
Benita, super pomysł, Majka będzie objedzona i szczęśliwa ;D

Osinka

Marcowa Mama Agatki 2006
Miasto
Buckinghamshire
Rozwiązania
0
Ja bede trzymac Majke przy cycuszku caly dzien- to jej ulubione zajecie,wiec zrobie jej ta przyjemnosc ;D ;D ;D.A niech zrozumie co to swieto! ;D
;D ;D ;D ;D ale dobre!!!! uśmiałam się strasznie! to ja też zrobię taką rozpustę Agacie ;)
a na poważnie - kupimy jej jakąś super wypasioną zabawkę i coś do ubrania (chociaż w komodzie ciuchy się już nie mieszczą) ;)

catherinka

Marzec'06 i Lipiec'09
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
I my chyba jakąś zabaweczką uczcimy pierwszy dzień dziecka :)

kaśka76

Rozwiązania
0
Krzysiek wymyślił, że może pojedziemy do zoo albo do parku ze zwierzątkami w ustroniu - ale to raczej na weekend.

reklama
K

kasiula matula

Gość
my tez myslelismy o zoo albo takim kwietnym parku chińskim nie opamietam jak on sie nazywa
ale chyba te kwiaty zapachy różnorodne kolory bedą leprze niz zwierzątka jeszcze za wczesnie na posziwnianie zoo

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry