reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

reklama
Mateusz raczkuje jak strzała, wstaje przy wszystkim, pięknie chodzi za dwie rączki, jak próbuję go prowadzic za jedną to macha swoją rączką w poszukiwaniu mojej i sie zatrzymuje:-D Dużym postępem jest to że dwie ostatnie noce spał całe w łóżeczku:tak: Jakieś pobudki były ale minimalne.
 
Iga jeszcze nie chodzi sama ale stoi już dobrze bez trzymanki. poza tym jak ma "fazę";-) to powtarza słowa- nawet te moim zdaniem trudniejsze- np miś czy góra (oczywiście bez r :)). z dnia na dzień coraz więcej rozumie a ja za każdym razem jestem zaskoczona..chyba pora na drugiego dzidziusia:-)
 
Kuba chyba zorientował się, że niedługo roczek i że pasowałoby go przedreptać - od wczoraj ćwiczy namietnie chodzenie heheh
 
Tereskaa u Was po takim intensywnym treningu i szlifowaniu sztuki chodzenia to Patryk niedługo zacznie biegać .... a Ty za nim ;-) a tak na powaznie - Patryczek bardzo sie rozbija czy jest raczej ostrożny?
 
U nas tez pierwsze kroczki -po dwa , trzy , cztery. No i czym zupelnie Jas mnie zaskoczyl- mamy sorter slimak z fisher price i Maly umie przekladac gwiazdki, kolka i trojkaty przez odpowiednio wyciete miejsca-bylam w szoku jak to zobaczylam bo nawet mi czasami ciezko dopasowac gwiazdke zeby przeszla a ten maly skubaniec tak to opanowal! Zaczal tez pokazywac gdzie mis ma oko, nos, ucho. Rozumie polecenia -chodz tu, podaj , nie wolno w 2 jezykach. No i mowi tak za to na razie nie uzywa slowa nie tylko zaczyna krzyczec jak cos mu sie nie podoba
 
reklama
Maks sam nie chodzi ale przy meblach, ścianach, łóżku i przy czym sie da a jak sie juz nie ma czego chwycic to puszcza sie na kolana i sprint :-D

Ostatnio najlepsza zabawa jest wkladanie klocka do pudełka i wyrzucanie z hukiem! lubi tez samochodzikami po podlodze jeździć
a wczoraj jak szykowałam mu mleczko wszedł mi w ubraniu do brodzika z juz nalana do kąpania wodą:szok: :laugh2: byłam w szoku , bo do tej pory tylko sie nachylał i dotykal wody raczką...
 
Do góry