reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

ch_aga ja juz muszkowi gratulowalam,a tak wlasnie czas nam umyka-pierwszy zabek,pierwsze slowo,pierwy krok............i ani sie obejrzymy a tu 18;-)
 
reklama
Gratulujemy chodziaczkom :) Mój Skarb zaczyna powoli biegać, chodzi juz badzo sprawnie - teraz uczymy się pić z kubeczka nie wiem jak u was ale u nas bluzki wciąż zalane... ciężko to idzie. mamy za to (w końcu) 4 ząbki :)))

Ale c nowego - od jakiegoś miesiąca, mniej więcej odkąd chodzi, zaczęła pokazywac wszystko palcem wskazującym - to co mam jej podać tak ługo stoi i pokazuje palcem az jej podam :) Hehehe. A od kilku dni nazywa rzeczy! Co prawda nie mogę za wiele zrozumieć hehe ale na przykład jak dostałyśmy wczoraj od Męża kwiatki, to najpier jej pokazałam że to kwaitek, powąchałyśmy go ładnie i potem Rózyczka stała przy stole i pokazywała na kwiatka i mówiła "ATE" - co oznaczało po prostu kwiatek ) Nasmiałam si z tego bardzo! Czasem tez podchodzi do mnie i mówi "DZIE TATA" - co oznacza gdzie tata? A ja niezmiennie odpowiadam że w pracy - ona na to hmm (wzdycha) hihihi

Od jakiegoś tez czasu uwielbia tańczyć, sti przy TV jak leci pioseneczka dla dzieci o króliczku lub kwiatkach - na minimi - pewnie wieceie o co chodzi) stoi i rusza pupą na boki a czasem nawet podskakuje i, o ile trzyma coś w raczkach to jeszcze się obraca! Super widoczek hihihi Mała tancereczka :)

Pozdrawiamy wszystkie mamusie i ich zdolne dzieciaczki!
 
Gratulacje dla malutkich wędrowniczków. Łukaszek narazie doskonali wstawanie i chodzenie z trzymaniem, czasami jedną rączką, w łóżeczku. Dzisiaj próbowałam go posadzić, a on trzymał się tak mocno rączkami, i podkurczał nóżki, że z trudem mi się to udało.

Mamusie, czy Wasze Słoneczka też zrobiły się takimi przylepkami?? Łukaszek najchętniej siedziałby na moich kolanach, albo wstawał przy mojej nogawce.
 
Marlenko Mateuszek jest też przylepką chociaż potrafi bawić się sam. Ale najbardziej lubi jak ja przy nim siedzę, wtedy może bawić się bez przerwy :tak:
Pozdrawiam
 
Ch_aga - u mnie tak samo - ale tez jest przylepa niesamowita! Tylko opa i opa i tak jak piszecie - sama się lubi bawić ale duzo lepiej jej idzie jak siąde koło niej :) Łobuzy malutkie :)
 
Piotrek właśnie usiadł na ŚPIĄCO!!!!!!!!!!!!!!!!
sam przewrócił się na lewy bok, potem na brzuch, dupka do góry, rączki sięwyprostowały i SIADŁ!!!!!!!!!! no i dalej spał NA SIEDZĄCO

czy zaczyna lunatykować??????

ależ jestem szczęśliwa, że sam siadł. :-D :-D
 
reklama
Do góry