reklama

Potrzebuje porady

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Paulina24.1994, 20 Lipiec 2018.

1. Paulina24.1994

Paulina24.1994

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej mam do was pytanie kochałam się z mężem przed dniami plodnymi dziś jest spodziewany dzień mojej miesiaczki i rano ja dostalam ale jest bardziej skapa niż zwykle boli mnie podbrzusze i plecy na dole dodam jeszcze że moje piersi są obrzmiale i jest dużo zyl bardzo widocznych na nich A brodawki są ciemniejsze niż zwykle dodam jeszcze że nie robiłam testu ciazowego czy to może być ciąża????

2. Adell1994

Adell1994 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Ciężko stwierdzić , poczekaj do jutra . Jeśli się rozkręci to wiadomo że to miesiączka, a jeśli nie to może zrób test :) będzie najpewniej .

3. reklama
  4. Paulina24.1994

Paulina24.1994

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wspomne jeszcze że z pierwszą 2 moich łobuzow krwawienie ustalo dopiero po 2 miesiacach

5. Dżasta :)

Dżasta :) Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zobaczysz czy się rozkręci okres na bardziej obfity.. jeśli nie to polecam zrobić test ;) a najlepiej to bete - będzie bardziej wiarygodna ;)

6. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    79
    Tak, to może być ciąża.
    A teraz zrób test i będziesz wiedzieć, czy ciąża czy nie.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie