reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Potrzebuje porady

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Paulina24.1994, 20 Lipiec 2018.

1. Paulina24.1994

Paulina24.1994

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej mam do was pytanie kochałam się z mężem przed dniami plodnymi dziś jest spodziewany dzień mojej miesiaczki i rano ja dostalam ale jest bardziej skapa niż zwykle boli mnie podbrzusze i plecy na dole dodam jeszcze że moje piersi są obrzmiale i jest dużo zyl bardzo widocznych na nich A brodawki są ciemniejsze niż zwykle dodam jeszcze że nie robiłam testu ciazowego czy to może być ciąża????

2. Adell1994

Adell1994 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Ciężko stwierdzić , poczekaj do jutra . Jeśli się rozkręci to wiadomo że to miesiączka, a jeśli nie to może zrób test :) będzie najpewniej .

3. reklama
  4. Paulina24.1994

Paulina24.1994

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wspomne jeszcze że z pierwszą 2 moich łobuzow krwawienie ustalo dopiero po 2 miesiacach

5. Dżasta :)

Dżasta :) Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zobaczysz czy się rozkręci okres na bardziej obfity.. jeśli nie to polecam zrobić test ;) a najlepiej to bete - będzie bardziej wiarygodna ;)

6. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    80
    Tak, to może być ciąża.
    A teraz zrób test i będziesz wiedzieć, czy ciąża czy nie.

Poleć forum