reklama

Potrzebuje porady

Od
20 Lipiec 2018
Odpowiedzi
0
Hej mam do was pytanie kochałam się z mężem przed dniami plodnymi dziś jest spodziewany dzień mojej miesiaczki i rano ja dostalam ale jest bardziej skapa niż zwykle boli mnie podbrzusze i plecy na dole dodam jeszcze że moje piersi są obrzmiale i jest dużo zyl bardzo widocznych na nich A brodawki są ciemniejsze niż zwykle dodam jeszcze że nie robiłam testu ciazowego czy to może być ciąża????

reklama
Od
13 Marzec 2018
Odpowiedzi
1
Ciężko stwierdzić , poczekaj do jutra . Jeśli się rozkręci to wiadomo że to miesiączka, a jeśli nie to może zrób test :) będzie najpewniej .

Od
15 Lipiec 2018
Odpowiedzi
0
Hej mam do was pytanie kochałam się z mężem przed dniami plodnymi dziś jest spodziewany dzień mojej miesiaczki i rano ja dostalam ale jest bardziej skapa niż zwykle boli mnie podbrzusze i plecy na dole dodam jeszcze że moje piersi są obrzmiale i jest dużo zyl bardzo widocznych na nich A brodawki są ciemniejsze niż zwykle dodam jeszcze że nie robiłam testu ciazowego czy to może być ciąża????
Zobaczysz czy się rozkręci okres na bardziej obfity.. jeśli nie to polecam zrobić test ;) a najlepiej to bete - będzie bardziej wiarygodna ;)

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test