reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

czesc dziewczyny dzis znalazlam ta stronke i pisze :-) a co myslicie o quinny buzz 3 ja akurat mieszkam w uk. tu te wozki sa bardzo popularne. I stylistyka fajna i ogolnie fajnie wygladaja jak sie patrzy. podzielcie sie
 
reklama
czesc dziewczyny dzis znalazlam ta stronke i pisze :-) a co myslicie o quinny buzz 3 ja akurat mieszkam w uk. tu te wozki sa bardzo popularne. I stylistyka fajna i ogolnie fajnie wygladaja jak sie patrzy. podzielcie sie

Koleżanka ma i sobie chwali. Rzeczywiście ładnie się prowadzi, ale... W starszych wersjach sprzedawali go z dwoma siedziskami spacerowymi (do 18miesięcy i 18+). To drugie było zdecydowanie obszerniejsze. Teraz sprzedają tylko z jednym (tym mniejszym) i na mój gust nieco starsze niemowlę (lub takie troszke większe) ma już ciasno.
 
no wiec dziewczeta chwale sie :-) kupilam juz pojazd dla babla. quinny buzz 3 kolor ognista czerwien. trafila mi sie bardzo kozystna oferta cenowa wiec sie nie zastanawialam. kolor uniwersalny wiec wpadki nie bedzie :-) jak tylko paczuszka dotrze wstawie focie
 
ja dla małego miałam spacerówkę czerwoną i faktycznie jak teraz będzie dziewczynka to czerwony jak ulał :tak: tzn oczywiście jeśli akurat by była dziewczynka hehe :-p
 
Annie - trz by go najlepiej pomacać w sklepie:tak:
mi sie ostatnio ten nawet podoba, ale tez musiałabym go pomacać w sklepie, zwłaszcza sprawdzić budę czy sie ją bardziej rozkłada MUTSY EVO + gondola + spacerówka + fotelik Maxi-Cosi Citi 2013
Lori-macałam go, bo to był mój typ do zakupu (ten czarny stelaż mnie rozwalił i sposób regulacji rączki) i mam mieszane uczucia, jak to Mutsy super zwrotny i leciutki,duża gondola, ale materiały jak w transporterze, liczyłam na takie jak w moim Lightweight.... sama nie wiem. Będę musiała dać mu jeszcze jedną szansę, albo zostanę przy lightweight. Chociaż mam straszną ochotę na coś nowego:sorry: Ja nie miałam żadnych pompowanych kół, łaziłam po chodnikach zawalonych kupami śniegu i dawałam radę bez problemu.

Bonusowa- Bugaboo ma moja sąsiadka i mimo, że mi się nie podobał to przywykłam do jego widoku i już mnie tak nie razi;-) Za to uwielbiam ich spacerówkę Bee. To dobry wózek, ma specyficzny design, ale ja akurat to sobie cenię:)

AnnieTess- ta Sola wygląda fantastycznie! Zaraz muszę zgłębić temat, bardzo mi się podoba!!!

Tymczasem jako ciekawostkę wrzucam taki bajer: Origami wózek-transformers :-)
 
Witam dziewczyny znałam ten wątek przypadkiem ale postanowiłam podzielić sie opinia o wózku którego zapewne nie znacie
Olmitos tri action- wózek jest mało popularny w polsce ale wspaniały:) koła dwa duże dwa małe, jest zwrotny i wygodny, po śniegu jeździ dobrze, jedynym minusem jest mala spacerowka do ok 18m. Za to plus to duzy kosz na zakupy i to ze wystarczy zdjąć boicie i wrzucić do pralki :) wózek ma też funkcję bujaka. Ją miałam wersję konsola+spacerówka ale jest też fotelik
 
Tymczasem jako ciekawostkę wrzucam taki bajer: Origami wózek-transformers :-)

Nie no mega mi się podoba! Ale na pewno nie jako jedyny wózek w domu. Lepiej TŻowi nawet nie pokazuję bo on uwielbia bajery i jak zobaczy, że tam jakaś elektronika jest i sam się składa i rozkłada to gotów kupić :sorry2: A mi mój Maclaren styknie...

Właśnie muszę się wybrać do Mama i Ja obmacać Cameleona i wtedy zdecyduję. Strasznie mi się podoba Bee, ale też właśnie nie jako jedyny wózek.
 
reklama
Bonusowa- jest świetny, szczególnie te światełka i to, że sam się składa i rozkłada, jaka to ulga dla mojego poskładanego kręgosłupa i wygoda w podróży, jak masz torby ,dziecko na ręku itd prawda? :-) Cena chyba będzie zaporowa, na razie badają zainteresowanie nim na targach (Był w Kielcach teraz prezentowany) padło hasło 4000 zł.
Ja też uwielbiam gadżety, nic na to nie poradzę, elektronika kręci mnie bardziej niż dziewczyńskie zabawki:-)
Jeśli lubisz kosmiczne designy to mam coś dla ciebie ;-) Mima Kobi albo Mima Xari ;-)

Ja mam chwilowo zawieszkę na tym wózku Sola. :sorry2:
 
Do góry