• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

pożegnanie ze smoczkiem

tusia1

Zaciekawiona BB
Witam
nie wiem czy był już taki wątek ale chciałabym odzwyczaić moją ośmiomiesięczną córcię od smoczka i nie wiem jak to zrobić. W dzień praktycznie nie ciągnie smoka ale nie potrafi bez niego zasnąć. Podzielcie się swoimi doświadczeniami jak to było u Was, kiedy odzwyczajałyście Wasze pociechy. Czekam na rady.
Pozdrawiam
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry