reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poziom beta hcg a orvittelle

Witam,
Potrzebuje porady..
14.04 miałam zastrzyk z otrivielle..uznajmy ze owulacja była 14-16 kwiecień.
19.04 czyli 5d po otrivielle robiłam betę i wyszło 8,0.
22.04 (dziś) znów zrobiłam betę i wyszło 2,7
Czy jest szansa ze beta jeszcze wzrośnie ?
Troche za wczesnie zrobiłaś ta betę - bo ovitrelle się utrzymuje w organizmie do 10 dni z tego co pamiętam. Więc nawet ten wynik z dzisiaj może być zafałszowany.
Komórka zagniezdza się chyba 6-7 dni od zapłodnienia, a potem chyba trzeba jeszcze 24 godziny zanim zacznie rosnąć beta. I tutaj też nie ma reguły bo to jest usredniony czas. Mnie się wydaje że wiarygodny wynik z bety będziesz miała dopiero po 28mym - więc Chyba jeszcze nic straconego. Ale ja lekarzem nie jestem - wiem tyle ile wyczytałam jak się sama douczalam:)
 
reklama
Troche za wczesnie zrobiłaś ta betę - bo ovitrelle się utrzymuje w organizmie do 10 dni z tego co pamiętam. Więc nawet ten wynik z dzisiaj może być zafałszowany.
Komórka zagniezdza się chyba 6-7 dni od zapłodnienia, a potem chyba trzeba jeszcze 24 godziny zanim zacznie rosnąć beta. I tutaj też nie ma reguły bo to jest usredniony czas. Mnie się wydaje że wiarygodny wynik z bety będziesz miała dopiero po 28mym - więc Chyba jeszcze nic straconego. Ale ja lekarzem nie jestem - wiem tyle ile wyczytałam jak się sama douczalam:)
Dziekuje za odpowiedz ;* dziś rano powtórzyłam betę i czekam na wynik.. jutro powinnam mieć okres. Zobaczymy :)
Pozdrawiam:)
 
Dziewczyny ! Mam pytanie czy któraś może miała tak ? Zastanawiam się czy cieszyć się czy jednak wyniki są takie przez zastrzyki ovitrelle. 8 i 9 dni po zastrzyku zrobiłam testy ciążowe odrazu 2 kreski. Już w 10 dniu po zastrzyku zrobiłam betę wyszło 7888 powtórzyłam po 48h i wyszło aż 13 714. Nie wiem co o tym myśleć .
 
Dziewczyny ! Mam pytanie czy któraś może miała tak ? Zastanawiam się czy cieszyć się czy jednak wyniki są takie przez zastrzyki ovitrelle. 8 i 9 dni po zastrzyku zrobiłam testy ciążowe odrazu 2 kreski. Już w 10 dniu po zastrzyku zrobiłam betę wyszło 7888 powtórzyłam po 48h i wyszło aż 13 714. Nie wiem co o tym myśleć .
Wydaje mi się że skoro beta rośnie to powinnaś się cieszyć :) gdyby to było tylko spowodowane zastrzykiem to by raczej spadało a nie rosło ;)
 
Dziewczyny ! Mam pytanie czy któraś może miała tak ? Zastanawiam się czy cieszyć się czy jednak wyniki są takie przez zastrzyki ovitrelle. 8 i 9 dni po zastrzyku zrobiłam testy ciążowe odrazu 2 kreski. Już w 10 dniu po zastrzyku zrobiłam betę wyszło 7888 powtórzyłam po 48h i wyszło aż 13 714. Nie wiem co o tym myśleć .
Ogromna beta, która super rośnie. Nie ma wątpliwości! Gdyby ciąży nie było, beta by spadała. Po 10 dniach powinna już być 0 albo niewiele więcej. A Ty masz ją w tysiącach. O rośnie. Gratulacje!!! 🤗
 
reklama
Hej
Od kilku dni czytam różne fora.
W czwartek wieczorem zrobiłam zastrzyk Ovitrelle. Intensywne starania od zastrzyku do soboty. Teraz czekam. To najdłuższe 10 dni mojego życia.
 
Do góry