reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

reklama
Witam:laugh2:,mam na imie Krynia,za kilka dni bede miala 27latek,ehh:)mieszkam w pieknej stolicy Francji razem z moim zabojadkiem i bedzie to nasze pierwsze malenstwo wyczekiwane od dawna:)termin porodu 28pazdziernik:tak:.pozdrawiam wszystkie przyszle jak i obecne mamusie.
 
dzieki ,pojawiam sie na innych watkach,choc niestety rzadko... :)Tak przy okazji -moje rodzinne miasto miesci sie obok Pruszkowa-Ozarow Maz-pewnie Ci znany:)
 
To i ja dodam kilka słów o sobie.
Mam na imię Magda. W sierpniu minie dwa latka od mojego ślubu z ukochanym M., z którym znam się lat już ponad 10 :)
To będzie moje pierwsze dzieciątko - nieplanowane - małżeńska wpadka.
Jednak bardzo się teraz cieszę. Lekarz podejrzewa córę, ale nic pewnego.
Acha! Mam 27 lat (no niecałe - listopad) i mieszkam w woj. podkarpackim.
Obecnie siedzę w domku i straaaasznie się nudzę :)
 
reklama
Do góry