reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy sie

naur, zaraz ci powiem co i jak, ale w witajcie. bo chyba trzeba by sie na jeden watek zdecydowac ;)
 
reklama
Mam na imię Ania ( 24 wiosenek już liczę). Urodziłam 28 lutego dziewczynkę ma na imię Weroniczka. Dziś waży już ok 6500 i mierzy 68 cm. Kocham ja nad życie i chciałam sie wkońcu z Wami z tym podzielić.

Zaglądałam tu od czasu do czasu ale nigdy sie nie logowałam.
Teraz chcę to nadrobić i być stałą forumowiczką. Pozdrawiam was wszystkich :laugh:
 
AnsiaM witamy serdecznie w naszym gronie!! ponizej twojego postu znajdziesz witajcie, ktore liczy sobie chyba 8 stronek, a jeszcze nizej bodajze 'gdze jestescie' - jedno punty, drugie moje. tam sa nasze wczesniejsze pogawedki, do lektury ktorych zapraszam, jesli chcesz sie czegos o nas dowiedziec :)

standardowo tez pisujemy w watku puntowym, jakos tak sie nam przyjelo :) zajrzyj, poczytaj i sie nie zniechecaj ;)

ja tylko przedstawie ci mojego malucha - maciek urodzil sie 1 lutego, wazyl wtedy 3100 i mial 54 cm dlugosci albo wzrostu, jak wolisz ;) teraz narzekam, ze chudzielec z niego i jestem na etapie tuczenia dziecka, ale o tym tez pisalam w witajcie.

stamtad wiecej sie dowiesz o nas wszystkich :)

ciesze sie ogormnie, ze do nas dolaczylas!! buziaki dla ciebie i Weroniki :) i czekamy na wiecej o was!!
 
Witaj AnsiaM. Ja urodziłam córcię 26 lutego o 4.45 rano. Olga wazyła 3740, mierzyła 55cm. Teraz mierzy ok. 68, waży 7800 (trochę dużo). Jest z niej mała spryciulka, która odpychając się nogami i rękami potrafi przeczołgać się po całym pokoju. Do tego zrobi kilka fikołków na brzuch i plecy, i już jest w innym miejscu niż chwilkę wcześniej. Teraz muszę ją bardzo pilnować, bo u mnie wdomu jest jeszcze mały buszmen, synek Kacper (2 lata 4 miesiące), który bardzo lubi w nim pedałować na roweku tam i z powrotem. Jest ciekawie, raz wesoło, a raz zbyt nerwowo. Tydzień temu synek ugryzł córcię w palec tak, aż się jej pojawił siwy znak na palcu. Miałam ochotę go stłóc na kwaśne jabłko.... ale dostał tylko klapsa i upomnienie, że tak się nie robi, bo "nie wolno" na niego nie działa. Zresztą klapsy też.... Super, że jesteś.
 
cześć lutóeczki!
Ja mam na imię Ewelina urodziłam córkę 18 lutego ważyła 3450kg i mierzyła 53 cm. Daliśmy jej na imię Martyna. Obecnie waży 6250 i ma ok. 68 cm. POZDRAWIAM WAS!!!
 
Hej Ewelinko!
Miło nam że do nas wpadłaś. Moja córcia ma teraz 6850 kg i ok 68 cm. Troszkę grubsza od Twojej Martynki.
zaglądaj do nas czasem
Pozdrawiam
 
witaj Ewelino!! nie mniej gorace powitania dla Martynki :)

urzedujemy teraz sobie w 'witajcie' punty - zapraszamy tam do nas! wiecej sie o nas dowiesz i poznasz inne lutowe mamy :) ciagle nas malo, ale nie tracimy nadziei, ze jeszcze ktos przyszedl na swiat w tym miesiacu ;)
 
Dziękuję Ci Naja za zaproszenie do lutowych mam. Ja urodziłam córkę 18 lutego. Ma na omię Martyna ważyła 3450kg, jest pogodnym dzieckiem, ale daje popalić.
Pozdrawiamy
img
 
Ewelina, zapraszamy do watku 'witajcie', po sasiedzku! teraz tam skupia sie zycie lutowych mam! zajrzyj i zostan z nami :)
 
reklama
Do góry