reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
witam ;) mam na imię Dominika, mam 17 lat. jestem mamą Wiktorii, która 12.06 skończy pół roku.. w ciążę zaszłam pod koniec trzeciej klasy gimnazjum. Tata Wiktorii jest tylko 8 dni ode mnie starszy, więc jest ciężko, ale dajemy radę ;)

Zobacz załącznik 488472

Hej :) Jestem Kinga mam 22 lata, pierwszą córeczkę urodziłam w wieku 21 lat teraz pod moim serduszkiem zagnieździła się kolejna fasolka, mam nadzieję, że szczęśliwie dobrniemy do końca.

witajcie:)
 
Witam :)
Nazywam sie Pamela ( mama chciała być światowa :-D) mam 20 lat, od 10 lat mieszkam poza granicami Polski a więc z gory przepraszam za wszelkie bledy ortograficzne badz brak polskich liter (czasem nie chce sie "wpisać")

Obecnie nie jestem w ciazy ale planuje...

w wieku 16 lat zaszlam w ciaze niestety moja coreczka odeszla do Aniołków w 7 miesiacu ciąży.|

Teraz od 2 lat bardzo chce mieć dziecko, wkrotce zaczynam 2gi rok studiow, mam wspanialego chlopaka( jestesmy razem od 2 lat) ale boje sie reakcjii rodzicow.... oni chca dla mnie jak najlepiej itp.

Ale moze sie wkoncu zdecydoje narazie bede czytac jesli nie macie nic przeciwko ? :) widze ze wiekszosc mlodych mam dobrze sobie radzi co podnosi mnie na duchu :)
 
Witajcie :-D
Mam na imię Marta, mam 20lat, jestem mamą 4 letniej Tosi i aktualnie w moim brzuszku rozwija się maluszek :-D
Zaszłam w pierwszą ciążę w wieku 15 lat, było ciężko, ale moja mama okazała się najlepszą Mamą i baaaaardzo mi pomogła :-)
Tosia urodziła się w 32tc, było ciężko, mała była w złym stanie, niemal miesiąc spędziłyśmy w szpitalu. Teraz jest już wszystko dobrze i mam wspaniałą, wielką i dzielną córę :-D
Z Moim(już aktualnie mężem) jestem od 6lat, jest nam razem dobrze, mieszkamy razem.
Witam Was serdecznie i pozdrawiam :tak:
 
Witajcie :-D
Mam na imię Marta, mam 20lat, jestem mamą 4 letniej Tosi i aktualnie w moim brzuszku rozwija się maluszek :-D
Zaszłam w pierwszą ciążę w wieku 15 lat, było ciężko, ale moja mama okazała się najlepszą Mamą i baaaaardzo mi pomogła :-)
Tosia urodziła się w 32tc, było ciężko, mała była w złym stanie, niemal miesiąc spędziłyśmy w szpitalu. Teraz jest już wszystko dobrze i mam wspaniałą, wielką i dzielną córę :-D
Z Moim(już aktualnie mężem) jestem od 6lat, jest nam razem dobrze, mieszkamy razem.
Witam Was serdecznie i pozdrawiam :tak:


Witam , zapraszamy na główny :)
 
reklama
Do góry