reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :-)

reklama
no dobra, jakoś tak przeglądam sobie nasze stare posty i wiecie co? ja się chyba nigdy nie przedstawiłam, przynajmniej nie mogę znaleźć tego postu!!!
a więc, mam na imię Kasia (trudno się domyślić z nicku ;) w kwietniu skończę 29 lat, mężatka od dnia katastrofy w Smoleńsku, Podlasianka całym sercem, chociaż w sumie pewnie z 4 lata pożyłam na obczyznach anglojęzycznych :) licencjat w nauczaniu języka angielskiego, od kwietnia mgr filologii angielskiej, specjalność tłumaczeniowa, obecnie formalnie dalej zatrudniona w Anglii, ale jakoś chyba nie wracam ;) więc niedługo będę bezrobotna... i tak jak Wy się przedstawiałyście 'planowany termin na...' tak ja napiszę, dumna mama Kuby, ur. 13.06.2011 :)
 
Ha,mój też z 13- tego ale maja:)) I olek mgordon z 13!

Zmobilizowałaś mnie żeby odszukać post w którym się przedstawiałam, ciekawe co tam naskrobałam...
 
Ale jaja, jestem już na 3 tr. , mój pierwszy wpis na naszym forum jest z 8-10-2010. Zaraz po mnie przedstawia się larvunia, Misia i Doris:-) Ale długo się już znamy, co??
A ile dziewczyn przepadło bez wieści... Ciekawe co się dzieje np. z tusen, Dagamit... Z radością za to odkryłam, że jedna dziewczyna, której nie udało się zostać czerwcówką ma już dwumiesięcznego szkraba:))
 
Aestima - której ? :-) Faktycznie niektóre dziewczyny jakoś znikły po porodzie :baffled: A ja się nie przedstawiałam - jakoś nie umiem tak :sorry2: No ale z kilkoma z Wawy i okolic znam się osobiście, więc nie jestem łysiejącym 40 - latkiem :-D
 
forever, nie wiem czy pamiętasz, to na samym początku było- lil_ maja. Wiele po porodzie odpadło ale wiele dużo dużo wcześniej...
 
reklama
Do góry