reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywne testy ciążowe, ujemna beta hcg

Niepewna123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2019
Postów
21
Witam, zrobiłam pięć różnych testów ciążowych(z każdym testem druga kreska robiła się coraz bardziej widoczna), a beta hcg wyszła mi negatywna, bo 0.8IU. Stąd moje pytanie co to może oznaczać? Czy testy się pomyliły? Nie rozumiem, bo w końcu każdy był inny..

Po ponowieniu wyników bety okazało się, że tamto laboratorium się pomyliło, a wynik to 601.8IU ❤🤰👣
 

Załączniki

  • 15742907356116693387194238908794.jpg
    15742907356116693387194238908794.jpg
    670,4 KB · Wyświetleń: 1 707
Ostatnia edycja:
reklama
Może to oznaczać m. in.: ciążę biochemiczną, błędny pomiar w laboratorium, torbiele.
Możesz powtórzyć bete, poczekać czy okres nie przyjdzie i pójść do ginekologa.
Wcześniej również badałam się reguralnie, wszystkie badania w normie. Na jajniach lekarz też nie widział torbieli.. Cytologia, badania hormonalne wszystko w normie.. Wizytę mam za tydzień w piątek dopiero.. Nie wiem co myśleć
 
reklama
reklama
Do góry