reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca w ciąży

reklama
Powiedziano mi, ze w tej pracy co sie ubiegalam nie bedzie w ciazy mozliwosci, bo kasa w markecie budowlanym i trzeba dzwigac. Moze znajdzie sie inna oferta w tej firmie, bo to agencja pracy ale slabe szanse. Musze potwierdzic ciaze najpierw. Do tej pory pracowalam w marketach spozywczych wiec to byla kwestia przeciagniecia przez tasme zgrzewek z woda co najwyzej ale najczesciej klienci mieli w wozkach i nie wykladali. Nie wiem jak jest w budowlanym ale moze faktycznie ciezej. Do ilu kilogramow mozna w ciazy dzwigac?
 
Dziewczyny, 4h przed kompem w ciąży jest już NIEAKTUALNE!

Nie wiem w jakim mieście mieszkasz, ale w każdym większym możesz poszukać pracy dorywczej, na recepcji, lekkiej inwentaryzacji, przy pakowaniu przesyłek, czasami w drukarniach są lekkie prace, na słuchawkę gdzieś do callcenter, wpisywanie danych do kompa itp.
Jeśli nie chcesz zatajać ciąży, to takie prace na parę dni może dla pracodawcy nie będą problemem.
 
A w ogóle to zadzwoń do firm pośredniczących w rekrutacji do pracy tymczasowej, powiedz jaką masz sytuację i może coś będzie :)
 
Lekarz medycyny pracy powiedzial mi ze trzeba zmniejszyc liczbe godzin przed ekranem do 4. Wiec chyba nadal tak jest. Ja zdecydowalam, ze pojde do pracy gdziekolwiek i sie nie przyznam. Chocbym miala dzwigac ciezary. Trudno bedzie co bedzie
 
reklama
Do góry