reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Praca w ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez SleepingBeauty, 25 Wrzesień 2018.

1. SleepingBeauty

SleepingBeauty Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Cześć
    Znalazłam się w takiej sytuacji, że nie mam aktualnie pracy, jestem na początku ciąży. Wiadomo, każdy grosz się przyda. Dlatego szukam jakiejś pracy, którą mogę wykonywać. Wiem, że raczej nikt mnie nie przyjmie np. do sklepu choćby na dwa miesiące na umowę o zlecenie. Może któraś z Was była w podobnej sytuacji i mogłaby mi pomóc ? Gdzie najlepiej szukać pracy ?
    Dziękuję

2. Marineczka

Marineczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Sama jestem w tej sytuacji. Bylam u lekarza medycyny pracy i niby mam zgode ale pracodawca kreci nosem. Musze przyniesc potwierdzenie od ginekologa. Na kasie mozna pracowac w ciazy do 4 h dziennie. Nie wiem czy ten pracodawca wyrazi taką zgodę na skrócenie. A niby to tylko umowa zlecenie.

3. reklama
  4. Mamaona

Mamaona Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    14
    Nie musisz mówić na rozmowie pracodawcy ze jesteś w ciąży. Idź do urzędu pracy nie wiem w jak dużym mieście mieszkasz, ale u mnie organizują spotkania z pracodawcami bardzo często.

5. Marineczka

Marineczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tylko jak nie mówić jak na kasie są ograniczenia godzinowe. Może to mogło by zaszkodzić dziecku, dlatego takie zasady?

6. SleepingBeauty

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    No właśnie. Ja jestem zdania, żeby od razu powiedzieć o ciąży, żeby wiedzieli, że pewnych rzeczy nie mogę robić. Tylko gdzie będą chcieli taką osobę :(

7. Mamaona

Mamaona Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    14
    Nigdzie dlatego się nie mówi.

8. Marineczka

Marineczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A jesli sa jakies ograniczenia np praca przy komputerze do 4 h to wynika z bezpieczenstwa dla dziecka czy ich wymysl a dziecku nic nie bedzie?

9. SleepingBeauty

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Ja już sama nie wiem... Chcę być uczciwa, a jak ich oszukam to wesoło nie będzie

10. reklama
  11. Marineczka

Marineczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Poza tym u lekarza medycyny pracy zapytaja kiedy byla ostatnia miesiaczka i co tak sklamac definitywnie

12. SleepingBeauty

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Dokładnie.. Eh, tak źle i tak niedobrze.
    A może macie jakąś sprawdzoną pracę przez Internet ?

Poleć forum