reklama

Praca w ciąży

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Cześć
Znalazłam się w takiej sytuacji, że nie mam aktualnie pracy, jestem na początku ciąży. Wiadomo, każdy grosz się przyda. Dlatego szukam jakiejś pracy, którą mogę wykonywać. Wiem, że raczej nikt mnie nie przyjmie np. do sklepu choćby na dwa miesiące na umowę o zlecenie. Może któraś z Was była w podobnej sytuacji i mogłaby mi pomóc ? Gdzie najlepiej szukać pracy ?
Dziękuję

reklama
Rozwiązania
0
Sama jestem w tej sytuacji. Bylam u lekarza medycyny pracy i niby mam zgode ale pracodawca kreci nosem. Musze przyniesc potwierdzenie od ginekologa. Na kasie mozna pracowac w ciazy do 4 h dziennie. Nie wiem czy ten pracodawca wyrazi taką zgodę na skrócenie. A niby to tylko umowa zlecenie.

Mamaona

Rozwiązania
11
Nie musisz mówić na rozmowie pracodawcy ze jesteś w ciąży. Idź do urzędu pracy nie wiem w jak dużym mieście mieszkasz, ale u mnie organizują spotkania z pracodawcami bardzo często.

Rozwiązania
0
Tylko jak nie mówić jak na kasie są ograniczenia godzinowe. Może to mogło by zaszkodzić dziecku, dlatego takie zasady?

SleepingBeauty

Rozwiązania
3
No właśnie. Ja jestem zdania, żeby od razu powiedzieć o ciąży, żeby wiedzieli, że pewnych rzeczy nie mogę robić. Tylko gdzie będą chcieli taką osobę :(

Rozwiązania
0
A jesli sa jakies ograniczenia np praca przy komputerze do 4 h to wynika z bezpieczenstwa dla dziecka czy ich wymysl a dziecku nic nie bedzie?

SleepingBeauty

Rozwiązania
3
Ja już sama nie wiem... Chcę być uczciwa, a jak ich oszukam to wesoło nie będzie

Rozwiązania
0
Poza tym u lekarza medycyny pracy zapytaja kiedy byla ostatnia miesiaczka i co tak sklamac definitywnie

reklama

SleepingBeauty

Rozwiązania
3
Dokładnie.. Eh, tak źle i tak niedobrze.
A może macie jakąś sprawdzoną pracę przez Internet ?