reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Praca w ciąży

Od
21 Sierpień 2018
Postów
165
Odpowiedzi
3
#1
Cześć
Znalazłam się w takiej sytuacji, że nie mam aktualnie pracy, jestem na początku ciąży. Wiadomo, każdy grosz się przyda. Dlatego szukam jakiejś pracy, którą mogę wykonywać. Wiem, że raczej nikt mnie nie przyjmie np. do sklepu choćby na dwa miesiące na umowę o zlecenie. Może któraś z Was była w podobnej sytuacji i mogłaby mi pomóc ? Gdzie najlepiej szukać pracy ?
Dziękuję
 
reklama
Od
25 Wrzesień 2018
Postów
14
Odpowiedzi
0
#2
Sama jestem w tej sytuacji. Bylam u lekarza medycyny pracy i niby mam zgode ale pracodawca kreci nosem. Musze przyniesc potwierdzenie od ginekologa. Na kasie mozna pracowac w ciazy do 4 h dziennie. Nie wiem czy ten pracodawca wyrazi taką zgodę na skrócenie. A niby to tylko umowa zlecenie.
 
Od
17 Maj 2018
Postów
317
Odpowiedzi
11
#3
Nie musisz mówić na rozmowie pracodawcy ze jesteś w ciąży. Idź do urzędu pracy nie wiem w jak dużym mieście mieszkasz, ale u mnie organizują spotkania z pracodawcami bardzo często.
 
Od
21 Sierpień 2018
Postów
165
Odpowiedzi
3
#5
No właśnie. Ja jestem zdania, żeby od razu powiedzieć o ciąży, żeby wiedzieli, że pewnych rzeczy nie mogę robić. Tylko gdzie będą chcieli taką osobę :(
 
reklama
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/01/2019

Test

Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/01/2019

Nowe pytania

Do góry