reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca

Matylda67

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Lipiec 2019
Postów
24
Witam. Jestem w ciąży. W pracy jeszcze nie dałam zaświadczenia o ciąży. Czy mogę pracodawcy zaproponować że mimo tego że jestem w ciąży będzie chodzić do pracy do momentu gdy nie znajdzie zastępstwa a później przyniosę l4?
 
reklama
Dziękuję za miłe słowa, niestety większość rodziców myśli że ta praca to raj. Oczywiście trzeba kochać dzieci i to nie z nimi jest największy problem a myślę że z wygurowanymi oczekiwaniami dyrekcji oraz rodziców.
 
reklama
Matylda 67,Jeżeli masz takiego kochanego pracodawce do rany przyłoż to jak najbardziej, ale jeżeli to cwaniak co płaci ci 1800 zl to od razu do lekaeza i następnego dnia zwolnienie :)
 
Do góry