reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prawo jazdy w ciąży

cytrynka1

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam.Czy któraś z was zdawała egazamin na prawo jazdy w ciązy:-)?Czy można jakoś przyspieszyć egzamin ze względu na ciążę?I oczywiście czy egzaminator patrzy się troszkę łaskawszym okiem czy wręcz odwrotnie?

reklama

Loree

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie słyszałam żeby można było przyśpieszyć egzamin z powodu ciąży.
Mam koleżankę, która oblała pod koniec ciąży. Wszystko zależy od egzaminatora. Ja chyba darowałabym sobie taki egzamin, bo to cholernie duży stres. No chyba,że ty nie stresujesz się tak bardzo jak ja się denerwowałam.

cytrynka1

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Raczej sie nie stresuję..... podchodzę do tego tak,że jak zdam to super a jak nie to kolejna próba.Czytałam w necie,że ludzie piszą podania o przyspieszenie egzaminu(nawet tydzień wcześniej to juz coś) z powodu np.wyjazdu za granicę i większość podań jest rozpatrywana pozytywnie.Ja już mam wyznaczony termin egzaminu,więc może też spróbuję...

NeSSi

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
24
Spróbować zawsze warto ......... Powodzenia na egzamie! :tak: Ja strasznie przeżywałam, nie byłam w ciąży ale miałam ostre niewydolne zapalenie oskrzeli ..... poszłam na egzamin z 39* C gorączki .....egzaminator przezył, ja również :))

cytrynka1

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A za którym razem zdałaś?Ja mam tylko nadzieję,że maleństwo posiedzi w brzuszku do wyznaczonego terminu,albo przynajmniej do egzaminu bo zbiega mi się on z datą porodu....

madzik1388

Mój Skarb 12.11.08
Miasto
lubelskie
Rozwiązania
0
Ja tez zdawalam egzamin bedac w ciazy, i zdalam za 5 razem:-) musze powiedziec ze egzaminator byl bardzo uprzejmy, pytal sie czy mi nie za zimno, ale byla w mojej grupie dziewczyna ktora byla pod koniec ciazy i oblala, tak wiec to zalezy od egzaminatora no i oczywiscie od umiejetnosci zdajacego:-)

NeSSi

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
24
A za którym razem zdałaś?Ja mam tylko nadzieję,że maleństwo posiedzi w brzuszku do wyznaczonego terminu,albo przynajmniej do egzaminu bo zbiega mi się on z datą porodu....
Ja zdałam za 1 razem ale to juz dawno temu zdawałam i byłam mocno ,że tak powiem ''napalona'' na własne 4 kółka ........ jeździłam z bratem, sąsiadami i chyba to mi pomogło :) bo nawet koło zmienić umiem sama ......

Beata2710

emerytka
Rozwiązania
0
Witam.Czy któraś z was zdawała egazamin na prawo jazdy w ciązy:-)?Czy można jakoś przyspieszyć egzamin ze względu na ciążę?I oczywiście czy egzaminator patrzy się troszkę łaskawszym okiem czy wręcz odwrotnie?
To zależy od egzaminatora - jak jest w porządku to zdasz, jak nie to poprawka.
Jednak ja bym nie liczyła, że ze względu na ciążę przymknie oko. Przecież to Twój wybór - jak się czujesz dobrze to zdajesz, a jak zle to podchodzisz po porodzie.
Warto spróbować napisać takie podanie- wiem, że jak jest miejsce to idą na rękę z przyspieszeniem egzaminu...:tak:Trzymam kciuk!!!!!

Polcia :)

mama pełnoetatowa:-)
Rozwiązania
0
Możesz złożyć podanie. jeśli napiszesz w nim,że jesteś w ciąży,to powinni Ci przesunąć termin egzaminu ;-) wiem,bo sama teraz zaczęłam kurs i odrazu wypytałam o wszystkie ewentualności związane z egzaminem w ciąży ;-) i niby nie ma zasady,ze jak jestes w ciazy,to masz taryfe ulgową..ale np. u mnie ciężarnym daje sie łatwiejszą i krótszą trasę (nikt o tym głośno nie mówi,ale tak po prostu jest). Powodzenia ;-)

reklama

NeSSi

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
24
Na egzaminie Państwowym na prawko nie masz co liczyć na ulgę, lub też, że egzaminator przymknie oko. To egzamin na prawko a nie na bycie mamą :)

Pozdrawiam,

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Ewela1990 Ciaza a prawo jazdy Potrzebuję porady 3
Beata93 prawo jazdy Młodziutkie mamy 8
BetiARO Prawo Jazdy po polsku :) Mamy z Irlandii 3
R Kiedy wiadomo czy dziecko jest prawo czy lewo ręczne ? Potrzebuję porady 24
G prawo do urlopu okolicznościowego ojca biologicznego. Porady prawnika 7
P L4, ubezpieczenia i od strony prawnej Potrzebuję porady 6
D czy mąż ma prawo do rozrywek kiedy ja muszę leżeć ? Potrzebuję porady 31
I Niepełnoletność a prawo do dziecka. Potrzebuję porady 6
aniaslu Czy mam prawo do nowego życia po rozstaniu? Archiwum Samodzielnych rodziców 17
aniaania2 pochylona główka w prawo u dziecka Niemowlaki 1
pchelka10.05 koniec urlopu wychowawczego a prawo do zasiłku ? Prosze o szybka odpowiedz Porady prawnika 3
fioletowa prawo, praca, becikowe - pomocne linki Dzieci urodzone w czerwcu 2013 162
ninanineczka Prawo do mieszkania. Porady prawnika 1
M Art.88KP-Czy zakład pracy ma prawo czy obowiązek? Porady prawnika 0
Marcelinaa Prawo do zasiłku dla bezrobotnych po urlopie macierzyńskim Porady prawnika 0
Aurelia79 Czy miała prawo wymeldować dziecko? Porady prawnika 11
A czy mąz ma prawo do odszkodowania... ?? Porady prawnika 2
Bibiana Czy pracodawca ma prawo zmienić miejsce pracy? Porady prawnika 1
K samotna bezrobotna ma prawo do zasilku?? Porady prawnika 1
N prawo pracy - proszę o pomoc Porady prawnika 2
vive Spotkania ojca z dzieckiem-prawo czy obowiązek? Porady prawnika 2
P l4 w ciązy a prawo do urlopu wypoczunkowego Porady prawnika 2
A Prawo lokatorów Porady prawnika 1
M Rozwod we Wloszech (prawo do opieki nad dzieckiem) Porady prawnika 2
holly101 prawo do zasiłków - czy w ogóle, a jeśli tak to jakich? Porady prawnika 7
Slyver Ograniczenie władzy rodzicielskiej a prawo do opieki nad dzieckiem matki Porady prawnika 45
1 Prawo,a kobietka w ciąży :) Marcowe archiwum 114
A Prawo kobiet w 2009/10 roku Archiwum mam listopadowych 785
M Prawo mamuś - przepisy prawne Dzieci urodzone w marcu 2009 325
Tirli Przepisy,prawo itp.... Dzieci urodzone w październiku 2008 36
vieblonde Co myślicie na temat jazdy konnej dla siedmiolatkow? Przedszkolaki 5
S Jak/czy przekonywać dziecko do jazdy na rowerze? Potrzebuję porady 7
W Fotelik AXKID MINIKID - jaki samochód pomieści fotelik RWF? Potrzebuję porady 2
G Histeria po pół godziny jazdy samochodem u 11miesiecznego dziecka. Potrzebuję porady 24
D Powiększona miedniczka nerkowa 20 tydzień ciąży pomocy Potrzebuję porady 14
Kala2501 38 tydzień ciąży Potrzebuję porady 4
Kasienka34 Różowy śluz we wczesnej ciąży BB położna radzi mamom 18
K Toksoplazmoza w ciąży I trymestr Potrzebuję porady 18
JJulia Kwas foliowy po ciąży pozamacicznej Staramy się 4
grope_ Co mężczyźni myślą o kobietach w ciąży? Ciąża, poród, połóg 2
N Koronawirus w ciąży Ciąża, poród, połóg 10
G Kłucie w pochwie - 26 tydzień ciąży Ciąża, poród, połóg 6
I Objaw wcześniej ciąży czy poronienie biomechaniczne ? Ciąża po poronieniu 1
A Koronawirus a spotkania w czasie ciąży Przyszłe mamy 81
EwelinaW Drożdżyca w ciąży Potrzebuję porady 2
P Bakterie w moczu w ciąży :( Potrzebuję porady 11