reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pre-test. Co sądzicie o tych testach?

Angiee

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Listopad 2020
Postów
1 959
Hej!
Okres spóźnia mi się 5 dni, ale karmię piersią (mam 9 msc synka) i mam za sobą dopiero dwie normalne miesiączki. Przedwczoraj zauważyłam na papierze różowy śluz i miałam też delikatny ból brzucha, więc byłam pewna, że okres się rozkręca, ale do teraz cisza.
Zabezpieczamy się z mężem, no ale pojechałam do apteki po test dla świętego spokoju. Pani miała tylko jakiś pre-test - wzięłam, bo stwierdziłam, że co za różnica. No ale siknęłam teraz, czyli wieczorem i po 2 minutach coś tam się pojawiło... Jest to typowy cień cienia, ale teraz nie da mi spokoju. Nie brałam drugiego testu i nie czekałam do rana, bo myślałam, że przy takim spóźnieniu jakby miało coś wyjść to będą konkretne krechy. No i mam za swoje, teraz będę się zastanawiać 😆 Pewnie jutro skoczę po kolejny test, ale dajcie mi proszę znać, czy macie jakieś doświadczenia z tym pre-testem i czy jest godny zaufania.
 
reklama
Do góry