reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na chrzest

Sany

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2019
Postów
252
Hej, za miesiąc syn brata ma chrzest. Problem polega na tym, że nie wiem co mu kupić. Oni zawsze dają jakieś tanie prezenty dlatego ja też nie chcę się niepotrzebnie wykosztowywać. W. będzie miał 4 miesiące. Cena to najlepiej coś koło 70zl.
 
reklama
Hej, za miesiąc syn brata ma chrzest. Problem polega na tym, że nie wiem co mu kupić. Oni zawsze dają jakieś tanie prezenty dlatego ja też nie chcę się niepotrzebnie wykosztowywać. W. będzie miał 4 miesiące. Cena to najlepiej coś koło 70zl.
Budżet rzeczywiście nie za duży... Kocyk personalizowany z imieniem, może sztućce ładne?
 
Hmmm mamy dość słaby kontakt i rozmowa z nimi to będzie ostateczność. Zaprosili z grzeczności by nikt po rodzinie nie gadał. Budżet byłby większy jakby oni nie byli takie dusi grosze. Nie będę przecież kupować czegoś za 500 zł tylko po to by za jakiś czas syn dostał prezent za 20 zł. Może zdecyduje się na kocyk z imieniem.
 
Kup cos symbolicznego, typowo na pamiatke chrztu jak wlasnie pierdolki z imieniem np. kocyk, poduszeczka, lyzeczka z grawerem, jest tego mnostwo.
 
Hmm moje pomysly do 70 zl :
Ubranko, album personalizowany (widzialam fajne na allegro), księgę bajek personalizowaną (tez widziałam dostępne na internecie), biblia rowniez z personalizacją. Tak, jestem fanką personalizowanych prezentow :)
Z zabawek mogę polecić : maskotka z wibracjami mors fisher price, fisher price linkimals lama (mam na myśli tą wieżę z kołkami do układania). Albo cos do pokoiku
np lampka nocna z projektorem, skarbonkę, poduszkę. Z drobiazgów : przytulankę - kocyk, zestaw gryzaków lub grzechotek.
Niektórzy kupują buciki niechodki, ja tez dostałam, ale nie jestem zwolenniczką. Finalnie ani razu ich nie ubralismy.
 
reklama
reklama
Do góry