reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty na roczek

ale gadżety:szok:
my na dzień dziecka już mamy basen,a na roczek chcę rowerek taki jak ma Kicrym.Nie wiem co dziadki planuja,ale Maciek i tak się ze wszystkiego cieszy:tak:
 
reklama
Pabla super,my mieliśmy takie literki piankowe do naklejania,oddałam chrześnicy,bo się jej też spodobały,ale te zwierzaczki o wiele lepsze:tak:
 
Pabla super te zwierzaczki. My na dzien dziecka kupimy chyba jakies podobne zabawki do kapieli i jakas ksiazke bo Szymon je uwielbia. jakis chyba mol ksiazkowy mi rosnie
na urodziny pewnie bedzie ten Szczeniaczek i jezdzik ale to kupie juz w Polsce bo nie bede stad taszczyc:baffled:
 
Pabla fajne zwierzatka:tak:
My kupilismy chrzesniaczce tego Szczeniaczka Uczniaczka ale fajna zabawka chyba malej tez kupimy:tak:
 
ja dochodze do wniosku że jednak chyba jej książeczkę kupię taką interaktywną. Ona bardzo lubi książki i potrafi jedną oglądać w nieskończoność czasem a w garnuszku ostatnio jest na topie mrugajacy nosek i męczy go niemiłosiernie:-D wiec jakby połączyć tak te dwie obserwacje to jak nic wychodzi ta książeczka interaktywna. Jutro sobie obmacam:tak::tak::tak: i zobaczę też po księgarniach:tak:

kurcze ale jest fajnych rzeczy dla dzieciaków teraz:tak:
 
reklama
dobra to teraz z innej beczki

co podać???
poprosze jakies fajne szybkie przepisy na pychotki :-D
u mnie bedzie na pewno salatka gyrosowa :tak: i z feta; ja to w ogole uwielbiam salatki; ja nie chce obiadu szykowac tylko tort, ze dwa ciasta i przekaski
 
Do góry