reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem : syndrom LUF – czyli niepekajacy pęcherzyk Graffa

o moja droga, dwoje też mogłoby być, bardzo bym tego chciała bo sama też mam siostrę bliźniaczkę. A ty na jakim etapie starania jesteś Dotka? :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, piszę po raz kolejny na forum, ale tym razem żeby zdopingować inne dziewczyny. Wczoraj byłam u lekarza , jestem w 6 tyg. ciąży. Starałam się o dzidzię 2 i pół roku. Przeszłam kilka wizyt w szpitalu, laparoskopia, wlewy itp. Okazało się że poprzedni lekarz źle mnie zdiagnozował leczył pco a miałam właśnie ten syndrom LUF. Nie chciało mu się nawet zrobić mi monitoringu żeby zobaczyć czy leki które mi podaje dają jakiś rezultat. Leczyłam się u niego 1,5 roku aż przeszłam do innego lekarza bo ten nie dawał mi już szans, mówił że skieruje mnie do kliniki niepłodności. Obecny lekarz na pierwszej wizycie skierował mnie na badania hormonów, (po wynikach stwierdził że nie mam i nie mogłam mieć pco), następnie sprawdził jak reaguje bez żadnych wspomagaczy i następny cykl brałam clostilbegyt, tab. na kaszel (ale w innym celu), brałam duphaston, dostałam pregnyl i proszę udało się za pierwszym podejściem !~!! Polecam dr Woźniaka w Radomiu, najlepszy specjalista. I wam dziewczyny rzyczę dwóch kreseczek pięknych na teściku!!! Warto wierzyć że się uda!!!
 
Odświeżam wątek. Zmagam się z luf i chętnie poczytam jak wy sobie z tym radzicie, co na to wasi lekarze? U mnie pęcherzyk nie pęka nawet po ovitrelle. Biorę duphaston potem od 3-7dc cło, monitoring, zastrzyk z ovitrelle i nadal nic.
 
Do góry