reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem : syndrom LUF – czyli niepekajacy pęcherzyk Graffa

mnie już trochę przeszły te wahania nastroju, ale jakoś nadal nie jest najlepiej. Spać mi się chce, nic mi się nie chce... Ja mam brać 2 cykle bez przerwy, jak się pęcherzyk wchłonie to chyba dostanę CLO albo odpowiednik i chyba zastrzyk. Kiedy kończysz brać pigułki?
Dotka85 kiedy ponowne badania M.?
 
reklama
hejka!
co u Was?
Gwiazdeczka jak u Ciebie? Dostałaś @? Ja biorę drugi opakowanie Cilest bez przerwy. W 6 dniu 2 opakowania miałam plamienia i podbrzusze mnie bolało, ale biorę dalej. Wczoraj jeszcze delikatne plamienia, a brzuch już mnie nie bolał. Mam nadzieję, że wszystko będzie oki ;) W przyszły pt do lekarza na usg, oby torbiel zniknąła. Trzymajcie się!!
 
część dziewczyny! co tu tak pusto? Co u Was??
Ja czekam na @ :-( dziś 27dc. Dostałam w tym cyklu Lamettę i 3 zastrzyki Ovitrelle, po jednym niestety pęcherzyki - 3 nie pękły, po kolejnych 2 zastrzykach pękły 2, jeden niestety przekształcił się w ciałko krwawiące (czy coś podobnego?). Ach ... podobno mam grubą otoczkę i dlatego nie pękają :( W następnym cyklu dostanę Pregnyl, może pomoże? Czy którąś z Was brała takie tabletki na cieńszą otoczkę? Z tego co czytałam to lek na cukrzycę? Meta... ?
 
Hejka!

Nie bylo mnie troche, przepraszam. Nadal jestem w klinice pod kontrola. Ja musze sie zastrzykowac Puregonem jest do tego taki Pen, w ktorym ustawia sie ile danego leku ma sie wstrzykiwac. No i juz 2gi cykl sie tym stymuluje. Okazalo sie, ze u mnie problemem jest wysoki testosteron i zbyt wysoki kortizon. Narazie zbijamy. Moje jajeczka nie rosna, bo ich wzrost jest hamowany przez te zbyt wysokie hormony. Wiec mimo zastrzykow sie nie udaje. Na pekniecie nic mi nie daja, bo jajeczka sa za male. Jesli te zastrzyki nie pomoga, to laparoskopia chyba...boje sie...
 
Witam dziewczyny, na tym temacie jestem po raz pierwszy. Okazuje się że chyba mam właśnie ten syndrom LUf. O dzidzię staram się już 2 i pół roku ale leczono mnie na pco(którego mój obecny lekarz stwierdził że nie mam i nie miałam). Przeszłam kilka wizyt w szpitalu, sprawdzanie drożności jajowodów(oczywiście drożne), laparoskopia (obecny lekarz nie wie po co). I tak to jest jeśli się chodzi do nieodpowiedniego lekarza, który już rozkładał ręce i nie wiedział co mi podawać. Faszerował mnie tylko lekami a monitoringu żadnego. Zmieniłam lekarza i całkiem inne podejście, sposób działania. Jestem po trzech wizytach, wyniki hormonów zrobiłam są w normie, jeden cykl monitorowany bez wspomagaczy był bez owulacji, obecnie jestem w następnym cyklu brałam tylko 1tabl. clostilbegytu, tab.acc600(na kaszel ale miały poprawić śluz w szyjce macicy), wczoraj usg- i jest na lewym jeden pecherzyk 17 mm i na drugim ładny pęcherzyk 17mm z ciałkiem żółtym. Dzisiaj dostałam pregnyl domięśniowo i jutro i po jutrze ostre staranka a w środę sprawdzenie czy pękły. Dziewczyny trzymajcie kcuki!!!
 
Misia jestem dobrej mysli, masz 2 pcheryki, kurde wiesz e moga byc blizniaki hehe ;)
a robiliscie badanie nasienia? mi lekarz zlecil zeby zrobic zanim chcial mi podac pierwszy pregnyl, o pow ze nie ma sensu mnie faszerowac hormonami jesli armia bylaby zbyt slba zeby zplodnic ;)

Powodzenia i daj znac w srode czy pekly ;)
 
Dzięki Dotka!!! Miejmy nadzieje że się uda bo już z dwóch wróżb mi wyszło że musze w tym miesiącu zaciążyć. Ale pożyjemy, zobaczymy.
A armie męża badaliśmy 2 lata temu na początku starań to wyszło 150mln plemników a norma jest powyżej 20mln, ruch szybki 15% ruch wolny 50%, z tym że mąż był wtedy przeziębiony i nie powinniśmy robić wtedy tych badań. Ale i tak jet nieźle lekarz powiedział.
 
Cześć kochane!!! Miałam się odezwać wczoraj ale późno wróciłam do domu. Ale wszystko chyba w porządku,pęcherzyki pękły oba, lekarz powiedział że trzyma kciuki i 6 sierpnia mogę zrobić najwcześniej test ,jeśli nie dostanę wcześniej okresu, modlę się o to.
 
reklama
Misia super wiesci, no to teraz bede Ci kibicowac i trzymac kciuki do tego 6 sierpnia ;)
Daj znac koniecznie, moze blizniaczki beda hehe ;) ale byloby super
 
Do góry