reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem : syndrom LUF – czyli niepekajacy pęcherzyk Graffa

A nie wiem tak po prostu :) z tego co zauważyłam to panowie po 30 mają lepsze nasienie od tych 20 paro latków... Mój ma 35 też jest trochę starszy od mnie :D
 
reklama
skoro dopiero w 17 dc masz test owulacyjny pozytywny- to by wypadało że owu będzie ok 19dc a cykle masz 31 dniowe... wygląda na to że masz krótszą fazę lutealną.
Ale to nie jest chyba przeszkodą w zaciążeniu :)
 
test owu pozytywny wczoraj, wiec owu dzis lub jutro. jesli dzis - 17+14=31, wiec faza lut w sam raz 14 dni. Zawsze mam 14 dni... nawet jak kilka razy owu byla wczesniej niz pozniej to potem i tak 14 dni.
w zaciazeniu przeszkadza faza krotsza niz 10 dni ale juz kazda mniej niz 14 nie jest za dobra, bo zarodek ma za malo czasu, zeby sie zagniezdzic.
 
kurcze dotka, strasznie mi przykro.
a sprobujecie jakis witaminek na poprawe? kwalifikujecie sie do IVF? tulam mocno!
 
dotka- a moze nie jest aż tak źle, co ? Ja znam osobiście dziewczyny które zaszły w ciąże naturalnie mimo złych wyników mężów :) dwie z nich zaszły praktycznie przed samym ivf :)
 
Hejka! Bylam dzisiaj w klinice. Hormony wyszly mi strasznie wysokie...no i mam lykac tabletki anty... nie wiem jak to sie ma do plodnosci, bo ja przeciez chce dzidziusia...wie moze ktoras w Was?
 
reklama
GWIAZDECZKA- ja brałam tabl.anty przez 3 cykle bez przerwy na @-chodzi o zablokowanie pracy jajników a potem ruszają do boju po odstawieniu anty i tak po odstawieniu dostałam @ potem działania i...mamy Zuze..

przy Domisiu nie pomogło i teraz przy kolejnym dziecku też nie pomogło...

a Tobie -powodzenia i &&&&&&&&& :)
 
Do góry