reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z Teściową

Mamo Julci, a o mnie to może nawet i poematy pisac. Oby ładne, sensowne i z mądrym przesłaniem :-D
Hmmm... Chociaż jakby się tak zastanowic to mogłaby się faktycznie jędza zalogowac. Miałybyśmy swojego prywatnego pajaca:laugh2:
Pozdrawiam ;-)
 
reklama
Rybcia tu by więcej takich poematów bylo...nie tylko z tobą w roli głównej....
W to nie wątpię :-D W każdym bądż razie mój mąż zaczął ostatnio bronic swojej mamusi. Widac go pamięc zawodzi... No i powoli, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu wychodzi z niego jej CHARAKTER! Hmmm...Ciężki ogrzech do zgryzienia. Obym tylko niedługo nie musiała się udzielac na wątku dla rozwodników :-)
Pozdrawiam ;-)
 
W to nie wątpię :-D W każdym bądż razie mój mąż zaczął ostatnio bronic swojej mamusi. Widac go pamięc zawodzi... No i powoli, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu wychodzi z niego jej CHARAKTER! Hmmm...Ciężki ogrzech do zgryzienia. Obym tylko niedługo nie musiała się udzielac na wątku dla rozwodników :-)
Pozdrawiam ;-)

No to wyrazy współczucia.Wiesz czasami faceci mają zaniki pamięci...
 
No mój mąż tfu tfu nie broni swej mamuśki a sam na nią potrafi najechać.
Ale kiedys przed ślubem było inaczej jak mu mówiłam o jej zachowaniach, jak byłam w ciąży i nawet sie nie spytała jak się czuję , tylko potrafiła wybrane imie krytykować. Wtedy jeszcze bronił jej jak mówiłam, że zobaczy iz nasze dziecko zainteresowania z jej strony nie będzie mieć.

No i wyszło na moje do szpitala wpadła jak po ogień, małego kąpali to nie miała czasu go zocbaczyc i sobie poszła, potem juz było tak jak mu mówiłam. Miłosz ma 6 lat, nigdy nie był z babcia na spacerze, czy zaproszony do niej. Ona była u niego może kilka razy. Ola także nigdy nie odwiedzana, nawet w szpitalu.

Ale wole to niż by miała przychodzic i ciągle krytykować nasze postępowanie ( jest zażartą dewotką).
 
No to wyrazy współczucia.Wiesz czasami faceci mają zaniki pamięci...

Życie, Mamo Julci, życie... Dośc zaskakujące jest to, że popełnia te same karygodne błędy, które wytykał swojej matce. Jeszcze trochę poczekam i poobserwuję. Jeśli dalej będzie szedł tą drogą to najzwyczajniej w świecie pożegnamy się raz na zawsze. Narazie nie ma co podejmowac pochopnych decyzji bo byc może ma jakąś chwilową zawiechę :-p
 
Życie, Mamo Julci, życie... Dośc zaskakujące jest to, że popełnia te same karygodne błędy, które wytykał swojej matce. Jeszcze trochę poczekam i poobserwuję. Jeśli dalej będzie szedł tą drogą to najzwyczajniej w świecie pożegnamy się raz na zawsze. Narazie nie ma co podejmowac pochopnych decyzji bo byc może ma jakąś chwilową zawiechę :-p

Masz racje..z tymi błędami.Wiele osób je powiela.
 
reklama
Pozdrowienia dla teściowych :-) Nie wiem jak u Was Drogie Kobietki ale ja mam święty spokój i napawam się nim ile wlezie. Nikt mnie nie drażni, nie wkurza, nie wygłasza bzdurnych teorii i nie robi ze mnie wariata (oprócz męża oczywiście :baffled:).
A to na pocieszenie:

Wnuczek pyta sie babci ;
- Babciu czym ty do nas przyjechałaś ?
- Pociągiem a dlaczego sie pytasz?
- Bo tata mówi że cię diabli przynieśli...

Ot taki mały żarcik nawiązujący tematycznie do wątku :-D:-D:-D
Pozdrawiam
 
Do góry