reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z zasypianiem u 2 miesięcznego dziecka

Mój też przerywa jedzenie jak musi mu się odbić, wypluwa pierś/butelkę jakby nie chciał już jeść, ale nie płacze. Po odbiciu wraca normalnie do jedzenia. Pozycja w której je nie ma u nas znaczenia, tak samo to czy je z piersi czy butelki. Więcej mu się odbija po zmianie mleka na Bebilon - mam wrażenie że to przez to że to mleko dużo bardziej się pieni niż poprzednie które podawałam. Widziałam też różnicę kiedy zmieniałam dziecku rodzaj butelki i wielkość smoczka, może u Ciebie to też coś zmieni?
 
reklama
Mój też przerywa jedzenie jak musi mu się odbić, wypluwa pierś/butelkę jakby nie chciał już jeść, ale nie płacze. Po odbiciu wraca normalnie do jedzenia. Pozycja w której je nie ma u nas znaczenia, tak samo to czy je z piersi czy butelki. Więcej mu się odbija po zmianie mleka na Bebilon - mam wrażenie że to przez to że to mleko dużo bardziej się pieni niż poprzednie które podawałam. Widziałam też różnicę kiedy zmieniałam dziecku rodzaj butelki i wielkość smoczka, może u Ciebie to też coś zmieni?
Bebilon tez mi się pieni bardzo. Hipp juz nie tak. Zmienilam butelike na dr Brown i smoczki rozmiary tez. Nic nie działa. On po prostu nie chce mleka bo wodę jak mu zaraz podam to chce. Tylko nie wiem czy mu mleko nie smakuje czy szkodzi i intuicyjnie go nie cgce pic....
 
Bebilon tez mi się pieni bardzo. Hipp juz nie tak. Zmienilam butelike na dr Brown i smoczki rozmiary tez. Nic nie działa. On po prostu nie chce mleka bo wodę jak mu zaraz podam to chce. Tylko nie wiem czy mu mleko nie smakuje czy szkodzi i intuicyjnie go nie cgce pic....
Ale ile by tej wody wypil za jednym razem?

Spróbuj go zagadywać zabawkami, pokazuj mu rozne przedmioty, najlepiej takie ktore wydają dźwięki.

Moj mimo wyleczonej anemi, tez taki niejadek mleka, robie mu teatrzyki i pije. Za to kaszki i sloiczki pięknie zjada.
 
Ale ile by tej wody wypil za jednym razem?

Spróbuj go zagadywać zabawkami, pokazuj mu rozne przedmioty, najlepiej takie ktore wydają dźwięki.

Moj mimo wyleczonej anemi, tez taki niejadek mleka, robie mu teatrzyki i pije. Za to kaszki i sloiczki pięknie zjada.
Wody tez maksymalnie z 10 ml ale mleka ani kropli. Mam nadzieje ze chociaż zupki o kaszki będzie mi trochę zjadał bo nie wiemam po czym on urośnie.
 
A ile trzeba czasu by jelita się zregenerowaly po tym bebilonie pepti jeśli mój synek faktycznie ma alergie? Czy po 2 dniach jest możliwa regeneracja? Niestety Jasio woli głodowac niż to mleko pic :(
 
Ile tygodni już ma Twój synek? Z jaką wagą się urodził a ile waży obecnie?
Jasio skończył wczoraj 14 tygodni. Wazyl 2700 g a teraz około 5900 g. W pierwszych dwóch miesiącach dużo jadł i dużo przybierał. Bywały tygodnie ze nawet po 300 g tygodniowo :) a teraz to pewnie jeszze spadł odkąd jest na tym pepti.
 
Jasio skończył wczoraj 14 tygodni. Wazyl 2700 g a teraz około 5900 g. W pierwszych dwóch miesiącach dużo jadł i dużo przybierał. Bywały tygodnie ze nawet po 300 g tygodniowo :) a teraz to pewnie jeszze spadł odkąd jest na tym pepti.
To za 3 tygodnie teoretycznie możesz zacząć rozszerzanie diety. Pewnie na to czekasz :) a tu masz link do wątku. Może się przyda, ale pewnie już czytałaś :) https://www.google.com/url?sa=t&sou...FjAAegQIDxAB&usg=AOvVaw2mVnzzuP-72Q-QALuViOMt
 
Jasio skończył wczoraj 14 tygodni. Wazyl 2700 g a teraz około 5900 g. W pierwszych dwóch miesiącach dużo jadł i dużo przybierał. Bywały tygodnie ze nawet po 300 g tygodniowo :) a teraz to pewnie jeszze spadł odkąd jest na tym pepti.
To super przybral! Moj ma prawie 7 msc a wazy 1kg więcej od Twojego. Nie martw się o wagę.
 
reklama
Do góry