reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

reklama
Jak człowiek młody i zdrowy to nie potrzebuje dodatkowych zabawek, żeby zaznać przyjemność, ale z wiekiem już coraz słabiej się robi. Wtedy może jakieś zabaweczki podziałają na zmysły, ale ja to chyba starej daty, bo jakoś mnie nie kręcą. Za to zrobiłem sobie kurację na dwóch Permenach, opisanych Link do: Permen King - opinie na forum, cena, skład i skutki uboczne a dokładniej Permen King i Permen Go! i powiem Wam, że różnica odczuwalna. Dla tej przyjemność cena nie jest dla mnie ważna, dlatego choć trochę to kosztuje to warto, póki jeszcze jakie tabletki coś dają.
 
hej dziewczyny. my z mezem dopiero zaczelismy starania o dziecko ale tez mamy problem natury intymnej a mianowicie chodzi o to, ze przed wejsciem mam wrazenie ze jestem strasznie ciasna i mimo gry wstepnej i nawilzenia z poczatku odczowam dyskomfort , pozniej w czasie sexu jest ok, a po stosunku pieczenie, czasem nawet trszke krwi jest, tak jakby skora mi pekla przy wejsciu. ginekolog stwierdzil ze to przez tabletki ktore bralam na tradzik (odstawilam je w maju) i tabletki anty, polaczenie ich moglo tak wplynac i po odstawieniu powinno byc lepiej. tabletki anty odstawilam w lipcu, dwa tyg po odstawieniu czulam ze jest lepiej a teraz jakby znowu tak samo :( jak z tym poradzic?
 
czesc :)
chcialm sie was zapytac czy ktoras z was moze ma podobny problem podczas sexu jak ja ...
to moze wydac sie smieszne ale co tam napisze :-[
a mianowicie chcialabym wiedziec czy wy podczas zblizenia z partnerem tez macie problem z osiagnieciem orgazmu ... ??? bardzo mnie to niepokoi .... bo kochamy sie tak samo "goraco" jak i przed ciaza a ja mam z tym problem ... ::)

moze to nastawienie psychiczne ze mam dzidzie w brzuchu ??? moze to ze ten moj brzusio jest taki duzy ???
juz sama nie wiem .... czy ktoras z was ma podobny problem ??? :-[ :-[ :-[
u mnie ostatnio było tak samo, na szczęście to tylko kwestia psychiki
 
Nienna wiesz co ja tez nie mam ochoty na baraszkowanie ale jak juz mi sie chce to mowie do meza ze chce mi sie a on prawei wtedy ze szczescia nie upadnie ....

i dodaje wtedy ze - ja bede sobie lezec a on niech mnie piesci ... i wiesz jakos osatnio usatysfakcjonowal mnie ... to bylo niesamowite uczucie ... az mi humor wrocil ;D ;D ;D

jakies wyjscie z sytuacji sie znalazlo ... hi hi hi

Czyli można inaczej co nie znaczy gorzej.
 
Myślę, że musicie po prostu na chwilę przystopować w sypialni, żebyś mogła odpocząć i całkowicie się wyleczyć, żebyś miała jak najwięcej korzyści z tego. A jeżeli o seks w ciąży to raczej nic nie stoi na przeszkodzie, ale to też kwestia tego co kto lubi ;)
 
reklama
czesc :)
chcialm sie was zapytac czy ktoras z was moze ma podobny problem podczas sexu jak ja ...
to moze wydac sie smieszne ale co tam napisze :-[
a mianowicie chcialabym wiedziec czy wy podczas zblizenia z partnerem tez macie problem z osiagnieciem orgazmu ... ??? bardzo mnie to niepokoi .... bo kochamy sie tak samo "goraco" jak i przed ciaza a ja mam z tym problem ... ::)

moze to nastawienie psychiczne ze mam dzidzie w brzuchu ??? moze to ze ten moj brzusio jest taki duzy ???
juz sama nie wiem .... czy ktoras z was ma podobny problem ??? :-[ :-[ :-[

Ja i przed ciąża miewałam z tym problemy, co doprowadzało mojego chłopaka do furii, mi ogólnie jakoś to nie przeszkadza wiem że problem tkwi we mnie, pod wpływem chłopaka poszukałam w necie
Główny problem leży zawsze w psychice
Ale głowa do góry skoro to z obawy o dziecko to myślę że po narodzinach przejdzie 😉
 
Do góry