reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z nasieniem

Właściwie to nie zdążyliśmy :) Mój gin zlecił mężowi badanie nasienia, zobaczył wynik, skierował nas do androloga. Mąż był przed pierwszą wizytą u lekarza jak okazało się że jestem w ciąży. Z satysfakcją zadzwonił i odmówił wizytę :p Z suplementów łykał razem ze mną kwas foliowy w tej najpopularniejszej dawce - ale to może tylko przez miesiąc.
ale super ;) lubię takie historie :)
 
reklama
ale super ;) lubię takie historie :)
To było nasze pierwsze badanie nasienia, więc czasami tak nawet powątpiewam czy może to nie był błąd lab. Jak na razie nie chce oglądać się wstecz i namawiać męża na powtarzanie. Udało się i to jest najważniejsze. Najwyżej będziemy sprawdzać jak zdecydujemy się, że chcemy więcej dzieci.
 
To było nasze pierwsze badanie nasienia, więc czasami tak nawet powątpiewam czy może to nie był błąd lab. Jak na razie nie chce oglądać się wstecz i namawiać męża na powtarzanie. Udało się i to jest najważniejsze. Najwyżej będziemy sprawdzać jak zdecydujemy się, że chcemy więcej dzieci.
Dokładnie. Ciesz się tym co jest! Gratulacje! :)
 
Cześć,
Chciałam wam napisać,ze zdążył się cud i jestem w ciazy -4/5 tydz widoczny pęcherzyk. Beta rośnie
Chyba to jednak podziało! Chociaż mąż był u androloga koniec grudnia i kazał mu odstawić ten androtop!
Odstawił ale widocznie nasienie się poprawiło
Strasznie się boje,lekarz jest dobrej myśli ale powiedział,ze nasienie było słabe i różnie może być..
 
Cześć,
Chciałam wam napisać,ze zdążył się cud i jestem w ciazy -4/5 tydz widoczny pęcherzyk. Beta rośnie
Chyba to jednak podziało! Chociaż mąż był u androloga koniec grudnia i kazał mu odstawić ten androtop!
Odstawił ale widocznie nasienie się poprawiło
Strasznie się boje,lekarz jest dobrej myśli ale powiedział,ze nasienie było słabe i różnie może być..
gratuluje!
 
Do góry