reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy z nowym forum

reklama
Dziwne to wszystko....problemu z zalogowaniem sie jako Aska K nadal nie rozwiazalam. A do tego jak sie loguje jako Asia K to widze "witaj Asia K"...wchodze na dzieci ur w lutym i widze, ze jestem gosciem....pisze odp pokazuje mi sie, ze jestem zalogowana. Trudno!
 
Dziwne to wszystko....problemu z zalogowaniem sie jako Aska K nadal nie rozwiazalam. A do tego jak sie loguje jako Asia K to widze "witaj Asia K"...wchodze na dzieci ur w lutym i widze, ze jestem gosciem....pisze odp pokazuje mi sie, ze jestem zalogowana. Trudno!

Asiu, musisz założyć jeszcze inne konto e-mail i mi je podać na gg. Spróbujemy uratować konto Aska K :tak:
 
Mnie się wszystko pierdzieli na tym forum. Wrzuciłam zdjęcie Myszki na "postępach" i wyszło tak wielkie, że kurz pod segmentem widać. I nie mogę tam w ogóle z powrotem wejśc, żeby je usunąć. Opcje zaawansowane interfejsu wiadomości tez ustawiłam, a uśmieszków nie ma dalej. Grrrr.....
 
A mi sie podoba bardziej niż rano. Więc jest szansa, że bedzie lepiej. No i układ wrócił taki jak na starym. Tylko te zdjęcia jeszcze
 
reklama
Do góry