reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

Stwierdzam że ty masz dalej do miasta ja mam tylko 14 km. Ale za to tu gdzie ja mieszkam mam samą naturę np mam 6 lisków plus matka biegają po podwórku jak szalone ale to wieczorem. Zimą sarny pod oknami chodzą. Ptaki świergoczą cały rok ale najgłośniej wiosną.Tu jest pięknie tylko mam stukniętą sąsiadkę która ostatnio zwróciła nam uwagę że za głośno słuchamy muzyki z samochodu. Gdzie nawet nie słyszałam dokładnie co leci za piosenka. Świnie jej zdychają przez nas mieszkam tu już rok i ''zabiliśmy'' jej naszym ''dzikim i nie okiełznanym zachowaniem'' już 4 prosiaki
 
reklama
Świnie jej zdychają przez nas mieszkam tu już rok i ''zabiliśmy'' jej naszym ''dzikim i nie okiełznanym zachowaniem'' już 4 prosiaki

o jaaaa, bezdzietna padłam normalnie!!! ja pierdziele ale macie przeboje z babką! jakaś nawiedzona chyba jest!

no u mnie za domem same pola i km dalej już rzeka ale od przodu bardzo ruchliwa droga powiatowa...

lipa, tiry jeżdzą, cały dom się trzęsie :wściekła/y: rok temu wyremontowaliśmy sobie górę domu (na dole mieszka moja mama) i już nam płytki i ściany zaczyanją pękać przez te zakichane tiry! okna się na noc nie da otworzyć bo rano hałas jest :no: niby wieś a człowiek się czuje jak w centrum miasta :wściekła/y:
 
bezdzietna co u Ciebie?

ja dziś porobiłam wszystkie zlecone przez Gina badania hormonalne, a w następnym tygodniu mój pierwszy monitoring :tak: zobaczymy co z tego wyniknie.
 
U mnie bez zmian . Kumpela urodziła synka w tym tygodniu. Zaszła w ciążę w bo myślała że nie ma dni płodnych 14 dni po okresie czyli praktycznie zaszła w pierwszym cyklu :sorry2: tylko pozazdrościć
 
też mi się wydaje, że nie zaszkodzi, jak zmienisz lekarza, zasięgniesz porady gdzie indziej. A jeśli chcesz dobrej kliniki, gdzie na pewno Ci pomogą udaj się do Invimed. Moim zdaniem jedno z lepszych miejsc, gdzie zajmują się leczeniem niepłodności.
 
hop hop bezdzietna co tam słychać?

u mnie cykl bezowulacyjny ale to było do przewidzenia.

od następnego cyklu wyciągam ciężką artylerię! Zioła ojca Sroki, Castagnus i wiesiołek!

niech się dzieje!!!!! :-D
 
Witam,

jestem początkującą forumowiczką, dzielącą z Wami problem z zajściem w ciążę. Niebawem minie rok, od kiedy podjęliśmy decyzję o zajściu w ciążę. Na razie bez rezultatów. Obecnie jestem na etapie picia ziółek Ojca Grzegorza. Czytałam kiedyś o dobroczynnym działaniu niepokalanka, który jest właśnie w zestawie Ojca Grzegorza....czas pokaże :)

Jak rozpoznać cykl bezowulacyjny?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Syntia - cykl bezowulacyjny najlepiej rozpoznać prowadząc pomiary m.in. temperatury. Kiedy owulacja nie wystąpiła, nie wyróżnia się też dwóch stref temperaturowych: niższych w pierwszej fazie cyklu i wyższych w drugiej. Inne objawy tj. śluz, położenie szyjki mogą świadczyć również o tym czy owulacja wystąpiła, czy też nie - jednak są one na tyle mało wiarygodne, że tylko można gdybać. Są dziewczyny, które mają śluz płodny a nie ma owu, jak i odwrotnie :)
Cały pakiet obserwacji: temperatura, śluz, położenie szyjki + najlepiej testy owu (choć z ich prawdomównością to też bywa różnie) możesz sama z większą pewnością określić czy cykl był bezowulacyjnych, czy też do owulacji doszło.

Kiedy to zawiedzie, proponuję monitoring cyklu w ginka :tak:

Powodzenia!
 
Do góry