reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

okres mialam 2tygodnie temu byl to zwykly obfity okres
minal i z 3dni po okresie zaczelam miec slabosci omdlenia
bylam w sklepie ogladalam ubrania zrobuilo mi sie slabo
posadzili mnie na krzesle dali wody i bylo oki
prawie teraz codziennie mam slabosci ,nie spie do 1-2 w nocy a rano nie chce mi sie wstac wogole nie chce mi sie nic robic
te slabosci mnie niepokoja
mial ktos opkres bedac w ciazy?
 
reklama
Monika kup test ciążowy ,a jeśli będzie negatywny to idź do lekarza opowiedz o swoich dolegliwościach to może wskazywać na jakąś chorobę.
 
Betko - niezmiernie mi przykro - okropne przeżycie...... Zanim zaczniesz się znów starać lekarze zalecają 3-6 m-cy przerwy.
Pozdrawiam i trzymam kciuki!!!
 
ja nie bede czekać tyle ;) Lekarka za miesiąc kazała powtórzyć bete i test

no i nic wiecej mi nie powiedziała
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hmm, to jak kazała powtórzyć betę i test, to znaczy, że jeszcze ejst jakaś szansa? Czy betę tylko dlatego, żeby potwierdzić że spadła? ale po co wtedy test?:confused:
 
nie wiem byłam tak zdołowana że o nic jej nie pytałam, objawy wszystkie mi minęły, zobaczymy. Jakby sie coś działo to kazała zaraz jechać do szpitala, ale co by sie miało dziać? Nie moge sie teraz dołować bo to też nie jest dobre, zaczne żyć normalnie i może sie uda.
 
witam postanowilam zaczac ten watek poniewaz nic nie znalazlam na ten temat a niestety mam problem z niedroznym jajowodem drugi niby ok a od ok 19 miesiecy fasoliny jak nie bylo tak nie ma jezeli macie podobny problem bedzie mi milo jak sie odezwiecie w grupie zawsze razniej pozdrawiam
 
reklama
Cześć Agalotta!
Ja mam niedrożny rawy jajowód, od 3 m-cy staram się o dziecko, na razie nic. Powiedziałm mojej ginekolog, że się tym martwię, bo praktycznie zawsze mam owulację z prawego jajnika, a ona na to (doświadczona kobita), że to nie ma znaczenia, bo drugi jajowód robi za dwa i że to nie jest tak, że prawy jajowód obsługuje tylko prawy jajnik. Komórka jajowa wydziela silne substancje, które "zwabiają" strzępki jajowodu i on sobie je wyłapuje, nawet z przeciwległego jajnika. Pewnie jest wtedy trudniej, ale szans na macierzyństwo taki problem na pewno nie przekreśla.
Nie trać nadziei i nie daj się zdołować, czytałam wielokrotnie posty dziewczyn z niedrożnymi oboma jajowodami, które zaszły w ciążę bez żadnych wspomagaczy. Dużo jest kobiet z niedorozwiniętym albo wyciętym jednym jajowodem i dzieci mają.
Powodzenia życzę Tobie i nam wszystkim, żebyśmy zbyt długo nie czekały:-).
 
Do góry