reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc :(

Dołączył(a)
7 Sierpień 2018
Postów
3
Witam bardzo proszę o radę i pomoc .

Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś był w podobnej sytuacji i jak to się skończyło .
@ spóźnił mi się 3 dni , zawsze miałam regularne miesiączki co 28 dni nigdy nie spoznił mi sie @ . Przez kilka dni zaobserwowałam u siebie zamiast @ dziwny sluz , utrzymywał mi się cały czas i uczucie "wilgotności" . Owulację miałam 20 lipca w ten dzień akurat były przytulanki z narzeczonym .
Wczoraj wieczorem byłam u ginekologa (3 dzien brak @) , który oswiadczył mi ze ciązy jeszcze nie widać gdyby była to był by to dopiero poczatek 3 tygodnia . Ani test ani on nie wykryje na 100% . Dodał ,że okresu nie dostane napewno (pytałam 3 razy) i nic nie zapowiada ze jednak nadejdzie . Endo przy badaniu (3 dzien brak @) miałam 12mm .
W nocy po badaniu @ przyszedł. Ale nie jest to sam @ co zawsze . Zawsze mam obfite i mocne miesiączki , tym razem jest dosyc skąpy i ze sluzem , bole zawsze odczuwałam w prawym jajniku teraz mam kłucia jakby w macicy , sa to delikatne skurcze. Zawsze przed @ mam twarde i bolesne piersi teraz jest odwrotnie , przed nie mialam twardych , dopiero po tym jak przyszedl ten dziwny @ mam twardsze i czulsze piersi .

Czy to możliwe , ze ginekolog mógl sie mylić z @ podczas badania + USG dopochwowe?
Czy możliwe jest , to plamienie jest naturalne i mogę być w ciązy ?

Pozdrawiam.
 
reklama
Po prostu dla pewności zrób test. To niewielki koszt, a na pewno cię uspokoi. Pamiętaj, że nasza psychika potrafi płatać figle :) i jak sobie wmówisz, że jesteś w ciąży to zaraz możesz mieć mdłości ;-). Ps. 3 tydzień to za wcześnie, żeby zobaczyć fasolkę na usg, ale już od 5 na dobrym sprzęcie widać. Trzymam kciuki oby to tylko spóźnienie @ bo chyba nie planujesz teraz ciąży.
 
Nie planuje aktualnie ciąży :) Myślisz,ze test okazałby się wiarygodny jeśli ginekolog powiedział ,ze na 100% nie wykaże bo za wczesnie nawet na test?
Badał mnie około 19:00 w nocy dostałam jakby @ tylko trochę inna niz zawsze :)

Dziekuje za odpowiedz ;)
 
Poczekaj aż się skończy bo może to być tylko plamienie. Test domowy najlepiej z porannego moczu można wykonać już w dniu spodziewanej miesiączki. Lekarz ma rację bo w laboratorium dopiero po 10 dniach.
 
Poczekaj aż się skończy bo może to być tylko plamienie. Test domowy najlepiej z porannego moczu można wykonać już w dniu spodziewanej miesiączki. Lekarz ma rację bo w laboratorium dopiero po 10 dniach.
Z wypowiedzi zrozumiałam, że miesiączka spóźnia się 3 dzień. Testy już ciążę powinny pokazać (chyba że doszło do późniejszej owulacji). Najpewniejsze będzie badanie z krwi betahcg. Plamienia na początku ciąży mogą się pojawiać w terminach @.
A jeśli to nie ciąża - to być może po prostu jest to jeden cykl, w którym nieco się poprzestawiało (np. przez upały).
 
reklama
Witam bardzo proszę o radę i pomoc .

Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś był w podobnej sytuacji i jak to się skończyło .
@ spóźnił mi się 3 dni , zawsze miałam regularne miesiączki co 28 dni nigdy nie spoznił mi sie @ . Przez kilka dni zaobserwowałam u siebie zamiast @ dziwny sluz , utrzymywał mi się cały czas i uczucie "wilgotności" . Owulację miałam 20 lipca w ten dzień akurat były przytulanki z narzeczonym .
Wczoraj wieczorem byłam u ginekologa (3 dzien brak @) , który oswiadczył mi ze ciązy jeszcze nie widać gdyby była to był by to dopiero poczatek 3 tygodnia . Ani test ani on nie wykryje na 100% . Dodał ,że okresu nie dostane napewno (pytałam 3 razy) i nic nie zapowiada ze jednak nadejdzie . Endo przy badaniu (3 dzien brak @) miałam 12mm .
W nocy po badaniu @ przyszedł. Ale nie jest to sam @ co zawsze . Zawsze mam obfite i mocne miesiączki , tym razem jest dosyc skąpy i ze sluzem , bole zawsze odczuwałam w prawym jajniku teraz mam kłucia jakby w macicy , sa to delikatne skurcze. Zawsze przed @ mam twarde i bolesne piersi teraz jest odwrotnie , przed nie mialam twardych , dopiero po tym jak przyszedl ten dziwny @ mam twardsze i czulsze piersi .

Czy to możliwe , ze ginekolog mógl sie mylić z @ podczas badania + USG dopochwowe?
Czy możliwe jest , to plamienie jest naturalne i mogę być w ciązy ?

Pozdrawiam.


Zrob badanie krwi beta hcg i bedziesz miala jasnosc. Moze wystepowac plamienie, nawet w ciazy.
 
Do góry