reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc

U mnie pierwszym objawem porodu było właśnie przeczyszczenie.
Sluz z krwią to pewnie zaczynający odchodzić czop. Aż dziwne, ze nie było widać rozwarcia??
 
reklama
U mnie pierwszym objawem porodu było właśnie przeczyszczenie.
Sluz z krwią to pewnie zaczynający odchodzić czop. Aż dziwne, ze nie było widać rozwarcia??
U mnie na szkole rodzenia położna mówiła że czop może odejść nawet miesiąc przed porodem. Natomiast jeżeli jest on podbarwiony krwią lub mocno brunatny to w 90% przypadków poród się rozpoczyna w ciągu 48h od odejścia czopu. Wiec zaraz po odejściu czopu rozwarcia mogło nie być, ale biorąc pod uwagę że czop juz był podbarwiony krwią i że jesteś już w 40 tygodniu i masz tak daleko do szpitala to dziwie się że Cię jednak nie zatrzymali... ale teraz to już chyba nie wiele więcej możesz zrobić. Ewentualnie spróbuj jeszcze raz tam jutro podjechać i wymusić na IP podlaczenie pod ktg. Będzie wiadomo czy jakieś skorcze się piszą.
 
reklama
Dziewczyny jestem 11 dni po porodzie przez cc i mam mało pokarmu corka się nienajada jest strasznie marudna pediatra kazał dopajac glukoza A ja bym wolał podawać chociaż raz dziennie mleko modyfikowane w szpitalu dawali małej gotowa mieszankę hipp i moje pytanie jakie mleko polecacie na początek.
 
Do góry