reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Moniko - pewnie nawet w małej cząstce nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz ale
podziwiam Cię za siłę jaką masz w sobie...
Modlę się, by nigdy Ci jej nie zabrakło...

(*) Kruszynce...
 
reklama
Moniko dziekuje ze napisalas kazda z nas oplakuje ale tez kazda z nas martwi sie o Was jestesmy z Wami łączymy sie w bólu i cierpieniach zagladaj czesto My zawsze pozostaniemy tutaj czekajac na Twoj post ....
 
"Kiedy zamiera wokół nas, w ciszę zaklęty świt....
I ten sam... obcy czas, puste dni....
Gdy Ci zabiera kogoś czas, rozpaczą sięgasz gwiazd....
A gdzieś tam... obcy świat, pusty dom...

Dziś już wiem...
Będziesz zawsze blisko mnie...
I wierzę w dobry czas...
Kiedy ból odejdzie sam...

Jak Ciebie teraz kochać mam, jak Cię nie kochać mam...
Taki sam... bliski lecz, inny tak...

Dziś już wiem...
Jesteś zawsze blisko mnie...
A w sercu oddech gwiazd...
I Anioły w moich snach...

Dziś już wiem...
Będziesz zawsze blisko mnie...
I wierzę w dobry czas, ból odejdzie sam...
Odejdzie na dobre...
Dziś już wiem, jesteś zawsze blisko mnie...
A w sercu oddech gwiazd i Anioły w moich snach... "
 
witam wszystkich
dzisiaj sie zarejestrowalam i wspolczuje rodzicom mai
to ogromny bol
wiem bo rok po roku stracilam rodzicow w wieku 17 lat
strata dziecka to niewyobrazalny bol ale wiem ze wtedy potrzebne jest wsparcie
jestem z wami
 
Monika podziwiam Cie... za sile i za wiare, ktora masz w sobie. Nidgy w zyciu nie poznalam, ani nie slyszalam o takich ludziach ja Ty i Twoj maz. Wasza historia poruszyla wiele ludzi, i na dlugo zostanie w naszych sercach.


Tak sobie pomyslalam czy nie lepiej zamiast zapalac internetowe swieczki, moze lepiej by bylo te pieniedze wplacic na konto Malwinki, albo jakiejs organizacji, ktora pomaga dzieciaczkom z chorobami jak Majci? Chyba ze dotacje z tych swieczek ida na takie cele.


[*]
[*]
[*]
 
Moniko dziekuje że tu zaglądasz przynajmniej wiesz że nie jesteś sama......
My jesteśmy z tobą i Marcinem jak jedna wielka rodzina chociaż tyle możemy zrobić.
ty napewno wiesz że Majeczka jest z wami blisko ona zawsze będzie z wami w waszych myślach ,gestach, słowach,czynach................
tak samo jak u mnie ciągle mam ją przed oczami te jej piękne oczka.......................
ach.......nie wiem co pisac nic juz nie widze na klawiaturze chce cos madrego napisać ale mi nie wychodzi.........żeby ukoic wasz ból
kochani zagladajcie tu my tez tu zawsze jestesmy dla was dla Mai żeby nigdy z naszych mysli nie została wymazana.Ona na zawsze pozostanie w mej pamieci.Dla mnie jest wielka bohatreka bo złączyła tyle serc.......MAJU JESTEŚ WIELKA

(*)(*)(*)(*) Dla ciebie Majeczko Kochana!!!!!!
 
Śpij spokojnie Majeczko
[*]
[*]
_1_.gif

Monika,Marcinie jesteśmy z wami:-:)-:)-:)-(
 
Historia Majeczki bardzo mnie wzruszyła... Moja córeczka ma tak samo na imię i, choć może to dziwne, ta zbieżność jeszcze bardziej porusza serce :-(

Ja również modlę się o spokój w sercach Rodziców Majci... Głęboko wierzę, że jest już szczęśliwa wśród aniołków... Już nie cierpi...

[*]
 
Mońcik, tulę Cię do serducha, jak już zawsze będę czynić.... I tyle Ci powiem, że nie musisz niczego porządkować, kończyć - miej tę pościel pachnącą Majeczką choćby zawsze... ja po 10 latach płaczę znajdując różne drobiazgi należące do mojej Mamy... i to są dobre łzy, oczyszczające, one wyrażają miłość i tęsknotę. Podziwiam Cię Mońcik, jesteś tak wielka, jak ja nigdy nie będę. Modlę się o siłę dla Was.

Haker ma rację - Maja w swoim życiu zrobiła wiele dobrego.... uświadomiła setkom osób, które tu zaglądają, co jest naprawdę ważne w życiu, nauczyła wiele osób bezinteresownej troski o innych... ta wielka miłość do nieznanego osobiście dziecka jest cudem.

Majeczko, dziękujemy Ci za Twoje istnienie, za Twoją walkę, za Twoje piękne oczka patrzące na nas ze zdjęć... choć wszyscy woleliby, byś była tu wśród nas.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry