reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Olu ja również bardzo serdecznie gratuluję
i życzę wszystkiego najlepszego dla Was!!!


Haniu a co tam u Was słychać???
 
TAK MONIŚ..WARTO..MAM NADZIEJE ŻE ZA JAKIS CZAS MY BĘDZIEMY ŚWIĘTOWAĆ TWOJE ILEŚ... KILO:tak:
 
TAK MONIŚ..WARTO..MAM NADZIEJE ŻE ZA JAKIS CZAS MY BĘDZIEMY ŚWIĘTOWAĆ TWOJE ILEŚ... KILO:tak:
i ja mam taką nadzieję i modlę się o to zawsze .............




Oleńko gratuluje 4 kg:-D:-D:-D To już trochę jest !!!!!!!!!
coś wiem o tym bo moje dwie córeczki tyle samo ważyły Nadia 4200 i Zuzanna 4000 !!! :szok:
 
Moniś kochana....A ja poprostu chcę Cię przytulić...mocniej niż zazwyczaj, ostatnio śniła mi się Majka....dokładnie ta 2 wizyta na OIOMie :-(....i Ty....taka spokojna i ufająca. Znowu mi dałyscie siłę....Kochane dziewczyny......Tyle dla mnie znaczycie...
Nam niedługo zbliża sie wizyta kontrolna Filipa...tym razem Łódź....już 11 czerwca dowiemy sie co dalej z sercem Filipa...boję sie...widzę ze więcej się meczy, poci sie....echh:-(...oby przynajmniej nie było gorzej....
ściskam Cię Monia....jak będziesz miała czas to odezwij się na gg...pozdrowieia dla Marcina i rodziców
Magda, Maciej i Filip
 
MADZIU TRZYMAM KCIUKI O KONTROL FILIPKA.MUSI BYĆ DOBRZE, NIE ZAMARTWIAJ SIĘ NA WYROST.
MONIA ŚCISKAM I PRZYTULAM...

MAJECZKO...ANIOŁKU....
 
reklama
OLU GRATULACJE !!! 4 kg jak ty go urodziłaś;-):rofl2:;-)

Moniś i ja mam nadzieję że ... ty wiesz co ! Ściskam mocno !
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry